باکس ولنتاین سوییت

باکس مخصوص ولنتاین


باکس ولنتاین سوییت با سه رز هلندی جذاب برای یادگاری یک عشق بسیار جذاب است. این هدیه زیبا می‌تواند نوید عاشقانه برای روز ولنتاینی جذاب و رمانتیک باشد. ولنتاینی که سال‌ها در ذهن شما و محبوبتان حک شود و با هدایای ماندگار، یادگاری این روز تا ابدیت همراه شما باشد.  باکس ولنتاین سوییت یک هدیه مناسب ولنتاین و یا روزهای دیگر است که بخواهید عشقتان را شگفت زده کنید است. روز ولنتاین یک از روز ویژه برای افراد عاشق می باشد که قصد دارند در این روز عشق و علاقه خود را به شیوه دیگری به فرد مورد نظر خود نشان بدهند. به همین دلیل این روز برای خیلی از افراد بسیار مهم است و همچنین همواره می کوشند تا در این روز بهترین هدیه را به یکدیگر بدهند.

قیمت:

۴۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این باکس سرخ رنگ مانند عشق حس بی پایان بودن را می دهد. در داخل باکس، خرس قرمز و رز  وجود دارد که کام محبوتان را شیرین خواهد کرد. باکس ولنتاین سوییت یک ماجارجویی پرهیجان شیرین در یک روز شیرین است. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
خرس قرمز یک عدد
باکس قرمز بنددار یک عدد
رز هلندی ممتاز سه شاخه