25% تخفیف ویژه روز مادر و زن کلیک کنید

باکس ولنتاین تدی


یکی از هدایای پرطرفدار روز عشق یا ولنتاین، عروسک خرس است. مخصوصا در بین دختران جوان از جایگاه خاصی برخوردار است و از اصلی ترین هدیه های ولنتاین محسوب می شود. جالب است بدانید این عروسک زیبا، بدلیل طراحی دل نشینی که دارد باعث می شود هر فردی را به سمت خود جذب کند و قدرت بالایی در جلب توجه دارد. البته همانطور که ذکر شد این مورد در دختر خانم ها بیشتر دیده می شود بنابراین اگر میخواهید علاقه و عشق دختر مورد نظرتان را بیشتر یا نظرش را به سمت خودتان جلب کنید، یک خرس دوست داشتنی زیبا برایش بخرید عشق و دوست داشتن در کودکی را با هیچ چیز نمی توان مقایسه کرد.

قیمت:

۴۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۲۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

باکس ولنتاین تدی یک هدیه جذاب برای ولنتاین است. تدی خرس ها، یک همدم واقعی هستند زمانی که به تمام اضطراب و مسائل شما گوش می دهند و هیچوقت هم خسته نمی شوند. بهترین ویژگی این اسباب بازی چهره زیبای آن است که به شما القا می کند تا با آن گپ زدن را شروع کنید و هنگامی که شما شروع این کار میکنید، تدی هرگز از شما درخواست نمی کند که صحبت کردن را متوقف کنید. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
عروسک خرس 1 عدد
رز هلندی 3 شاخه
شکلات تیر 1 عدد
شکلات Captain Black 1 عدد
Mentos 1 بسته
سطل فلزی 1 عدد