خرید بسته گل زنبق و لیلیوم اورینتال لیسبون

بسته گل سیسیل شامل گل زنبق و اورینتال


زنبق گلیست بسیار لوکس. تعجبی ندارد، زیرا این گل زیبا تنها در بازه کوتاهی در اواخر بهار خودنمایی می‌کند و در باقی سال از نظرها پنهان می‌ماند. گلی جذاب که در رنگ‌های زیبایی چون سفید، آبی، صورتی و زرد رشد می‌کند. این گل در هر فرهنگ نمادی مجزا دارد اما به طور عام نماد اصالت، ایمان، ذکاوت، امید و ارزش است. یونانیان زنبق را نماد الهه رنگین کمان می‌دانند که پلی میان زمین و بهشت کشیده به نام رنگین کمان. در واقع هر رنگ از رنگین کمان انبوهی است از زنبق‌هایی در همان رنگ. سال‌ها پس از دوران باستان، اروپاییان این گل را به عنوان نماد اصالت و قدرت برگزیدند و زنبق نماد ملی کشور فرانسه شد.

این گل را به متولدین بهمن هدیه دهید. یا هر‌گاه در انتخاب هدیه مردد بودید، زنبق را انتخاب کنید. در این بسته گل اشتراکی، زنبق در کنار لیلیوم قرار گرفته و پیام عشق و احترام را بازگو می‌کند. آن را به عشق خودتان و یا خودِ خودتان تقدیم کنید و لذت ببرید.

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال برای گل های اشتراکی رایگان می باشد.
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در صورتی که عزیزی در شرایط دشواری به سر می برد و یا مشکلی را پشت سر گذاشته است، بسته گل اشتراکی لیسبون را به او هدیه دهید. با این کار امید را با محیط اطراف او پیوند می زنید. ضمن آن، ترکیب لیسبون و اورینتال، بویی شگفت انگیز دارد و با این ترکیب رنگی بی نظیر، قادر به ایجاد تغییر در فضای کار و زندگی شماست. از مزایای گل اشتراکی می توان به پر شدن دوره ای گلدان ها اشاره کرد و زیبایی را در محیط زندگی خود به جریان انداخت.