پکیج مخصوص یوکا سانسوریا

پکیج ترکیبی C ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

گلدان یوکا

گیاهی آپارتمانی با ساقه ای بسیار تنومند است. این گیاه شباهت زیادی به درخت خرما دارد و از آن رو به عنوان نخل شناخته می شود. گیاه یوکا در محیط های با نور متوسط مانند دفاتر کار، منزل و ادارات قابل نگهداریست و با قرار گیری در شرایط مطلوب، عمری بسیار طولانی خواهد داشت. با هدیه کردن گیاهان آپارتمانی به عزیزان یا خودتان، در این روزهای پردود و آلوده، محیط اطراف آن ها را با طبیعت آشتی دهید و زندگی را در پیرامون خود به جریان بیندازید. نگهداری از یوکا کار سختی نیست. می توانید با مطالعه روش های مراقبت از نخل یوکا در گل پدیا، گیاهی با طراوت و شاداب داشته باشید. یوکا ظاهری رسمی دارد و برای تزیین محیط دفاتر شیک شما و یا همکاران و شرکای تجاریتان بسیار مناسب است.

گلدان سانسوریا

   سانسوریا شمشیری، شناخته شده ترین عضو خانواده سانسوریاهاست. این گل نسبت به سایر اعضای خانواده قد و بالایی بلندتر دارد و رنگ سفید و زرد حاشیه برگ ها باعث تمایز زیاد آن با سایر انواع سانسوریا شده است. این گیاه به دلیل داشتن برگ های مقاوم و گوشتی مقاومت بالایی دارد و با قرارگیری در شرایط مناسب سانسوریا می تواند عمری طولانی داشته باشد. با خرید اینترنتی سانسوریا از فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و با ارسال گل سانسوریا برای عزیزان خود، آن ها را غافلگیر کنید.          

قیمت:

۱,۸۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلدان یوکا 1 عدد
گلدان سانسوریا 1 عدد