پکیج مخصوص میسا افروز

پکیج ترکیبی N ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

افروز

در سبد گل افروز، لیلیوم اورینتال با عطر دارچینی و همیشگی خودنمایی می کند. داوودی های توپی سبزرنگ نیز با رنگی متفاوت، طرح را چشم نواز کرده اند. اورینتال نماد شکوه و زیباییست و می توان با هدیه دادن آن به عزیزان، زیبایی آن ها را گوشزد کرد. در بالای سبد نیز آنتریوم را به عنوان نماد مراقبت و توجه مشاهده می کنید.

میسا

سبد گل میسا دارای چند شاخه لیلیوم اورینتال است که به زیبایی با برگ های سبز و بلند آراسته شده است. این مجموعه جذاب و چشم نواز در سطل فلزی با رنگ و کیفیت ساخت بسیار بالا طراحی شده است. آماده سازی مجموعه در فلز، از آن طرحی جدید و متفاوت ساخته است. ضمن این، پس از پایان عمر گل ها، پایه آن نیز می تواند کاربردهای فراوانی داشته باشد و تا سال های سال در منزل شما مورد استفاده قرار گیرد. در این سبد، گل های آنتریوم، لیلیوم اورینتال و فرزیا را مشاهده می کنید، قرارگیری این گل ها در کنار هم عطری دلپذیر ایجاد می کند. 

قیمت:

۱,۴۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر ؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
سبد گل افروز 1 عدد
سبد گل میسا 1 عدد