پکیج مخصوص رز جاودان کوردلین

پکیج ترکیبی H ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

رز جاویدان
اگر فیلم یا کارتون دیو و دلبر را دیده باشید، باید آن رز شگفت‌انگیز که در یک جام شیشه ای نگهداری می‌شد را به خاطر داشته باشید. آن گل، رز جاویدان یا رز مومیایی است. تا وقتی آخرین گلبرگ روی ساقه بود، قهرمان داستان می‌زیست. این گل با جادوی عشق، مجدد سر بلند کرد و به نماد عشق ابدی تبدیل شد. رز جاویدان را به شخصی هدیه کنید که قصد دارید تا ابد با او زندگی کنید. این گل طبیعی شگفت‌انگیز تا سال‌ها به همین تازگی و زیبایی خواهد ماند. رز جاویدان گلیتال حداقل یک دهه ماندگاری دارد.
گلدان کوردلین

کوردلین گیاهی زیبا برای فضاسازی داخل منزل و یا فضای باز است. این گیاه آپارتمانی بسیار سازگار است و یا مراقبتی اندک، می‌تواند همواره محیط اطراف شما را زیبا کند. کوردلاین برگ‌هایی چرمی دارد که در رنگ‌های مختلفی ظاهر می‌شوند؛ سبز، زرد، سفید، زرد، قرمز و ارغوانی. درست مثل حسن یوسف، هرچه نور بیشتری به گیاه بتابد، رنگی‌تر خواهد شد. برخی از انواع این گیاه نیز در صورت نگهداری مناسب گل می‌دهند. 

قیمت:

۶۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز جاویدان 1 عدد
گلدان کوردلین 1 عدد