پکیج مخصوص آنتریوم شیپوری کوردلین

پکیج ترکیبی D ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

گلدان آنتریوم
شما با انتخاب این شاهزاده، یک معمار همه فن حرف را برگزیدهاید. صفحات جذاب و خوشرنگ آنتریوم باعث شده این گل، به انتخاب اول طراحان منظر و معماران داخلی برای طراوت و برجستگی فضا تبدیل شود. جلوه بصری این گل دوست داشتنی بسیار بالاست و برای میزهای ضیافت و رستوران ها گزینه ای مطلوب است. گلدان آنتوریم در شرایط ایده آل نزدیک به دو ماه گل را بر روی خود نگه میدارد. گلدان آنتریوم را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی گلیتال خریداری نمایید.

گلدان شیپوری

هنوز نمیتوان به درستی گفت شیپوری یک گل شاخه بریده زیباست یا یک گیاه گلدانی تماشایی. هر دو قالب شیپوری طرفداران بسیاری دارد. گل های رنگارنگ شیپوری با برگ های کشیده خوش قامت، حس پویایی و شادی بسیاری را در بیننده بوجود می آورد. این گیاه در زادگاه خودش، جنوب آفریقا، گیاهی همیشه سبز است و در زمین های باتلاقی رشد می کند؛ و در نواحی سردتر، گیاهی خزان کننده است. بواسطه ساقه های زیرزمینی که شیپوری دارد خود را  به عنوان گیاهی چند ساله و عمر کننده معرفی کرده است. شیپوری حالتی عمومی دارد و هم دردسته گل نوعروسان پیدا می شود و هم در گلدان های لب پنجره. گلدان شیپوری را می‌توانید از فروشگاه آنلاین گل گلیتال خریداری نمایید.
گلدان  کوردلین

کوردلین گیاهی زیبا برای فضاسازی داخل منزل و یا فضای باز است. این گیاه آپارتمانی بسیار سازگار است و یا مراقبتی اندک، می‌تواند همواره محیط اطراف شما را زیبا کند. کوردلاین برگ‌هایی چرمی دارد که در رنگ‌های مختلفی ظاهر می‌شوند؛ سبز، زرد، سفید، زرد، قرمز و ارغوانی. درست مثل حسن یوسف، هرچه نور بیشتری به گیاه بتابد، رنگی‌تر خواهد شد. برخی از انواع این گیاه نیز در صورت نگهداری مناسب گل می‌دهند. گلدان کوردلاین  در تمام طول سال رنگ خود را حفظ خواهد کرد و برای تزیین راه پله و طراحی باغچه بسیار مناسب است. گلدان کوردلین را می‌توانند به عنوان هدیه روز مادر به عزیزان خود تقدیم کنید یا برای زیباتر کردن محیط کار و زندگی خود آن را به روش خرید اینترنتی از گلیتال خریداری کنید.
 

 

قیمت:

۵۵۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلدان آنتریوم 1 عدد
گلدان شیپوری 1 عدد
گلدان کوردلین 1 عدد