سبد گل مروارید

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


سبد گل مروارید با کانسبتی از انعکاس سایه های کمرنگ نور اول صبح شکوهی شاهکار را به مراسم، رویداد یا یادگاری شما خواهند بخشید.  گل سلطنتی ارکیده سفید  به با  بافت منحصر به فرد و نور آرام مروارید را به ترانه ای آرام تبدیل کرده است. در کنار چیدمان موزون این اثر یک سبد جذاب مراکشی قرار گرفته و این کارکرد خاصی به هدیه شما می بخشد، این سبدگل همان چیزی است که مخاطب شما به زودی فراموش نخواهد کرد. خیلی از اوقات که هدیه‌ای را در لحظات آخر یا با تاخیر به کسی تقدیم می‌کنید، گیرنده خوشحال نمی‌شود و فکر می‌کند برای او وقت زیادی صرف نکرده اید و دم‌دستی‌ترین چیز ممکن را هدیه گرفته‌اید. اما یک هدیه وجود دارد که با همه فرق دارد و آن چیزی نیست جز ارکیده. یکی از لوکس‌ترین گل‌های جهان که به دلیل کمیابی به گل چند خاندان سلطنتی بدل شد. این گل دلربا بی‌نهایت معنی شخصی عمیق در دل دارد و هدیه‌ای اشرافی به حساب می‌آید.


* این سبد در رنگ بندی بنفش و قرمز نیز قابل سفارش است

قیمت:

۶,۶۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل مروارید رنگین ککمانی دلپذیر را در قلب خود جای داده است و با ترکیبی هنرمندانه از برگ و گل و چوب، سبدی بسیار لوکس شده است. آنتریوم‌های زیبا و خوش قامت در بالای این سبد گل نماد مراقبت و توجه هستند و کنار ارکیده‌ها، مفهوم عشق و مراقبت دائمی به خود گرفته‌اند. چه چیزی بهتر ازین مفهوم برای یک مراسم خواستگاری یا نامزدی با شکوه؟ 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
ارکیده 10 غنچه
رز هلندی 15 شاخه
آنتریوم 7 شاخه
رز مینیاتوری 4 بسته