گلدان برگ‌قاشقی لب‌ماتیکی

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


گلدان قاشقی لب‌ماتیکی از پپرومیاهای جذاب است و برای هدیه، قرارهای دوستانه، میز اداری و فضاهای مختلف منزل مناسب است. زادگاه این گیاه در جنگل‌های نسبتا تاریک است،  بنابراین می‌تواند شرایط آپارتمان را به‌خوبی تحمل کند. براساس تحقیقات ناسا ، یکی از جنبه های منحصر به فرد خانواده گیاه پپرومیا این است که تمام شاخ و برگهای آنها هوا را تصفیه می کند. برگ قاشقی معمولی یا قلبی نیز برای خریداری در گلیتال موجود است. این گلدان از پنج گلدان کوچک تشکیل شده است. روش نگهداری این گیاه آسان است و مقاوم است اما بعضی ها در نگهداری آن مشکل دارند. بسیار کم توقع بوده و از آنجا که خواستگاه آن جنگلهای انبوه است، نور کم، سایه و کم آبی را به راحتی تحمل میکند.

قیمت:

۶۷۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

نور: نیم سایه افتاب و کنار پنجره احتیاجات نوری ان را تامین میکند،مواظب اشعه مستقیم افتاب به خصوص در ظهر باشید.

دما: حداکثر درجه حرارت در تابستان ۲۴ درجه و حداقل درجه در زمستان ۱۸ درجه است،گیاه تا ده درجه هم مقاومت نشان میدهد.در کل به هوای خنک نیاز داره وگرنه برگها خشک و شکننده میشن.هوایی مثل هوای گلفروشی ها براش مناسبه.

آبیاری:اجازه دهید در بین دو ابیاری سطح خاک گلدان خشک شود،ابیاری بیش از اندازه به خصوص در زمستان باعث پوسیدگی گیاه و در نهایت حمله قارچ بیماری زا ی ((بوتری تیس)) می گردد،در زمستان هر ۷ ۲ روز یکبار و درتابستان هر ۲الی ۳ روز یکبار ابیاری نمایید.

رطوبت:غبارپاشی هفته ای دو بار در تابستان و یکبار در زمستان توصیه می گردد.

تغذیه:مواد غذایی و عناصر مورد نیاز گیاه را با افزایش کودهای مایع یا جامد محلول در اب های مخصوص گیاهان زینتی طبق دستور هر دو هفته یکبار تامین کنید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
نور
آبیاری
دما