گل رز جاودان بلک

رز جاودان بلک با ماندگاری طولانی


بی‌شک سلطان رمنس جهان گل رز است. جادوی جذابیت و زیبایی این گل کار را به جایی رساند که از گلدان‌ها و باغچه‌ها راه خود را به دفاتر شعر، کتاب‌ها و تابلوهای نقاشی و پرده نقره‌ای سینما باز کرد. گل رز در اکثر فرهنگ‌های جهان نماد عشق، وفاداری و صلح است. اما رنگ سیاه این رز، کمال، وقار و یک رنگی را به خاطر ساتع می کند. دانشمندان رمانتیک علم ژنتیک، با شیوه‌های اسرارآمیز عمر گل رز را به طرز عجیبی افزایش داده‌اند. حاصل پیوند هنر و علم، گل رزی است که تا سال‌ها جلوه خود را حفظ می‌کند و نام این مولود سحرآمیز رز جاویدان است. باورها اینگونه است که ایده گل رز جاویدان از  افسانه‌های گوتیک مانند دیو و دلبر گرفته شده است.  اما آنچه که مشخص است این است که تثبیت و افزایش ماندگاری گل به کمک تکنولوژی خواسته همیشگی بشر بوده تا از این راه ضمن حفظ خواص بیولوژیک گیاهان ، یادگاری و احساس موجود در آنها را مستمرتر کنند، بخصوص اگر آنها در غالب هدیه به کسی داده شوند. اگر علاقه‌مندید که این اکسیر جادویی پراحساس و دلربا را داشته باشید و یا به کسی هدیه‌ای دهید که سال‌ها به یاد شما باشد تردید نکنید و دکمه خرید را کلیک کنید.

* این رز روی پایه سنگی عرضه می‌شود

قیمت:

۵۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

رز سیاه در هنر نماد عشق تراژیک، بدورد گفتن یا کمال یک رابطه پیچیده است.  گاهی به عنوان احساس راز آلود بودن به کار رفته است.گاهی به عنوان نشان دادن حالت‌های عمیق‌تر از ناراحتی و نهایت عشق نیز در این نوع نمادها کاربرد دارد.