خرید گلدان گل داوودی ترنم

گلدان گل داوودی و تزینات


داوودی گل وفاداری است و با عمر درازی که دارد، روزهای زیادی همراه صاحبش خواهد بود. این گل نماد وفاداری و جدایی ناپذیریست و عضو همیشگی بسیاری از سبدهای گل و تزیینات مجالس است. داوودی ها رنگ های متنوعی دارند و می‌توانید بسته به فضای اطراف خود، داوودی مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای خرید اینترنتی گلدان گل ترنم مناسب برای میز یلدایی شما، به سایت گلیتال اعتماد کنید. گلیتال بهترین گل را در روز ارسال از مزرعه چیده و آن را با بسته بندی جذاب و ارسال شایسته به مخاطب شما می‌رساند. 

۹۹,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به عطر گل ها حساسیت دارند، حتما نمی توانید نرگس و سایر گل های معطر زمستانی را تحمل کنید. گلدان یلدایی ترنم، برای شما بسیار مناسب است. در این مجموعه زیبا و تیره، از داوودی و انگور وحشی استفاده شده است. گل هایی ماندگار بدون هیچ بو و گرده ای. اضافه شدن داوودی سبز به گل ها، تنوع رنگی جذابی در این بین به وجود آورده است. این گل ها را می توانید برای عزیزان خود در مناسبت های مختلف مانند تولد و شب یلدا و ... تهیه کنید و بقیه کار را به گلیتال بسپارید. گلیتال مطابق میل شما و در زمان مطلوبتان گل را با صدا و پیام متنی شما به دست ایشان خواهد رساند. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل داوودی 3 بسته
گلدان شیشه ای 1 عدد
انار سفالی 1 عدد
سنبل هندوانه نمدی 1 عدد

محصولات مشابه

محصولات پر فروش