گلدان مارانتا صورتی

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


گیاه مارانتا صورتی یکی از زیبا ترین و شگفت انگیزترین گیاهان آپارتمانی است. این گیاه هم در محیط داخل خانه و هم در محیط بیرونی رشد می‌کند. رنگ برگ ها سبز تیره با سایه‌ای از رنگ صورتی، قرمز، سفید یا سبز است. این گیاه در فصل بهار گل‌های قرمز مایل به صورتی می دهد. این گیاه به علت زیبایی برگ‌هایش می‌تواند انتخاب خوبی برای طراحی فضای سبز وبالانس کردن فضاست. حتی نگاه کردن به آن انرژی زیادی به انسان می بخشد. 

قیمت:

۹۶۳,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

مارانتا صورتی نیازمند نور متوسط است گیاه خود را دور از آفتاب مستقیم قرار بدهید این نکته در فصل تابستان که شدت افتاب زیاد است از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود در طول فصل تابستان می‌توانید این گیاه را در محیط بیرونی قرار بدهید اما توجه داشته باشید که گیاه خود را در محلی که نور مستقیم آفتاب وجود داشته باشد قرار ندهید در واقع بهتر است گلدان را در محلی که نیمه سایه است قرار بدهید در افتاب مستقیم برگ‌های این گیاه می‌سوزند ضمنادر فصل پاییز زمانی که دما به زیر۱۰ درجه سانتی گراد رسید باید گیاه را به محیط داخلی منتقل کنید بهترین مکان برای گیاه شما در روبه روی پنجره شمالی یا شرقی است.