گلدان فیلودندرون مشکی

گلدان اسکاندس بلک یا فیلودندرون مشکی


این گلدان جذاب مخصوص فضاهای مدرن است. برگهای سیاه این نوع از فیلودندرون جذابیت جادو کننده ای به این گلدان بخشیده است. برگ‌های شبیه چرم و سیاه رنگ و براق. در بازارهای ایران به این گلدان گلدان فیلودندرون مشکی با گلدان فیلودندرون بلک می‌گویند. اما نام آن در بازارهای جهانی به نام اسکاندس یا کاردینال است. این نوع فیلودندرون هیبریدی است و گیاهی است که برگ هایش هایش به سمت بالا رشد می کنند وچیزی که آن را از دیگر انواع فیلودندرون تفکیک می کند جلوه کلاسیک آن است.  فیلودندرون ها به اندازه دیگر گیاهان نیاز به آب ندارند و بیش از حد آب دادن به این گیاهان باعث آسیب زدن به آن ها می شود و اگر این گیاه در معرض نور بیش از حد یا دمای بالا باشد ، باید بیشتر به آن آب داد اما در نور کم یا دماهای خنک تر، باید آب دادن را به آن کمتر کرد .

قیمت:

۱,۰۱۳,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در فضاهای داخلی و مکان های پر نور ولی به دور از تابش آفتاب باشد. پنجره های شرقی گزینه مناسبی برای قرار دادن این گیاه است. از تابش آفتاب به این گیاه خودداری شود زیرا باعث زرد شدگی و سوختگی برگها خواهد شد. این گیاه به خاک لومی و غنی و بازهکشی بالا نیاز مند است. آبیاری به گونه ای انجام شود که فاصله بین 2 آبیاری سطح خاک خشک گردد. آبیاری بیش از حد باعث گرایش برگ ها به زردی میشود.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آبیاری بین دو آبیاری باید خاک خشک شود
نور نور زیاد غیرمستقیم
دما تابستان حداکثر ۲۴ و در زمستان حداقل ۱۳ درجه
خاک خاک کمپوست