گلدان سانسوریا مهتابی

طراوت نقره فام


گلدان سانسوریا مهتابی از خانواده جذاب سانسوریا ست. سانسوریا مهتابی به سانسوریا نقره‌ای هم مشهور است، برگهای سبز خاکستری با نوارهای نرم نقره‌ای افقی که شبیه رنگ ماه دارد. دقت داشته باشد که در صورت رطوبت بالا روی گیاه لکه هایی ظاهر می شود پس دقت در میزان آبیاری گیاه و رطوبت محیط داشته باشید. یکی از گیاهانی که زیاد در منازل و ادارات استفاده می شود میتوان به خانواده سانسوریا اشاره کرد. که به دلیل کم توقع و مقاوم بودن گیاه در برار خشکی، سایه و بیماریهای مختلف طرفداران زیادی دارد. نکته قابل توجه این گیاه قدرت تصفیه کنندگی بالای این گیاه است که این خاصیت را از خانواده معظم خود به ارث برده است.

* نکته :  این گیاه کمی بیشتر از مدلهای سبز خانواده سانسوریا نیاز به نور دارد.

قیمت:

۴۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

چینی ها بر این باورند کسانی که سانسوریا مهتابی را نگهداری می کنند؛ خدایان عمر طولانی، رفاه، هوش، زیبایی، سلامت و قدرت را برایشان به ارمغان می آورند. حالت زیبای رشد برگها و رنگ خاص آن، جلوه ای اساطیری به این گلدان داده است. با خرید این دلربای نقره ای جذاب. علاوه بر دادن هدیه ای شیک و ماندگار به سلامت جسمی و روحی عزیزانتان و خودتان نیز کمک کنید. گیاهی که از افسانه های کهن شرق می آید.