گلدان سانسوریا ابلق ردپات

گلدان سانسوریا ابلق با گلدان قرمز


سانسوریا ابلق با گلدان فلزی قرمز رنگ جلوه جذابی پیدا می کند. سانسوریا از گیاهان آپاتمانی بسیار پر طرفدار در جهان است که زادگاه اصلی آن مناطق گرمسیری آفریقایی می‌باشد. همین خصیصه باعث شده تا این گیاه خود را با که با شرایط ساده نگهداری، محیط‌های کم نور و کم آب به خوبی وفق دهد و در دسته‌بندی گیاهان مقاوم قرار بگیرد. سانسوریا گیاهی همیشه سبز با برگ‌های بلند و نوک تیز است که در طرح‌های مختلف و تنالیه رنگ‌‍‌های سبز و بعضا زرد رشد می‌کند. براساس تحقیقات ناسا، این گیاه منحصر به فرد در فهرست 15 گیاه موثر در تصفیه آلودگی هوا قرار گرفته و با اتکا به همین قابلیت ویژه یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها در میان گلدان‌های آپارتمانی در شهرهای شلوغ است.

قیمت:

۲,۳۶۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سانسوریا با ظاهر مخصوص خودش می‌تواند به طراحی‌های داخلی مدرن کمک کرده و از آنجایی که گیاهی کم توقع است به راحتی در شرایط سخت دوام می‌آورد. با خرید اینترنتی سانسوریا از فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و با ارسال گل سانسوریا برای عزیزان خود، آن‌ها را غافلگیر کنید.