گلدان دراماسیس

هدیه ای بهاری باطراوت


دراماسیس گیاهی بسیار زیبا و سازگار است و استقامت بالایی در برابر بیماری‌ها دارد. این گیاه با برگ های خوش رنگ و خطوط زیبا می تواند جلوه معرکه ای به میز کار یا کنج سالن پذیرایی شما بدهد. بااین‌حال برخی از مشکلاتی که ممکن است را به خود گرفتار کند، در این بخش ذکر شده‌اند. نور دراماسیس نور متوسط تا زیاد اما غیرمستقیم را دوست دارد. دراماسیس نور کم را تا حدی می‌تواند تحمل کند اما نور مستقیم را خیر دما دمای بین 15 الی 24 درجه سانتی گراد برای نگهداری دراسنا بلالی ایده‌آل است. رطوبت اگر دراسنا بلالی در محیطی خشک قرار دارد با افزایش غبار پاشی رطوبت موردنیاز گیاه دراماسیس را تأمین کنید.

قیمت:

۵۵۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

خاک سبک تولیدشده در گلخانه ملک رطوبت مورد نیاز گیاه دراماسیس را حفظ می‌کند اما درعین‌حال غرقابی نشده، آب اضافه را به‌راحتی از خود عبور داده و از سوراخ‌های زیر گلدان خارج می‌کند. آبیاری تنها زمانی به دراماسیس آب دهید که چهار الی پنج سانتی‌متر سطح خاک گلدان خشک‌شده باشد تا از انباشته شدن آب اضافی پیرامون ریشه دراسنا بلالی و پوسیدگی آن جلوگیری شود.