خرید سبد گل رنگارنگ ونوشه

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


سبد گل ونوشه یک سبد گل رنگارنگ و شاد است که به دلیل حضور زنبق در آن در فصل‌های خاصی از سال موجود است. ونوشه رنگین کمانی از احساسات پر نشاط است. گلبرگ‌های ظریف و زیبای گل زنبق، نمادی از شجاعت، ایمان عقل و دانایی و حکمت است که البته این موضوع برای زنبق بنفش و آبی مطرح است. در کنار زنبق رز زرد، رز صورتی، گل دلربای عروس هلندی و زنبوری قرار دارد که  سرزندگی و نشاط و شادی، گرما و دلپذیری خورشید را القا می کند. رز زرد، سمبل دوستی و ارزشمندی است و مفهوم عاشقانه ای ندارد؛ بلکه از احساسات پاک و خالص افلاطونی سرشار است. رز صورتی تنوع زیادی دارد و اغلب برای اظهار احساسات ملایم مانند شادی و قدردانی به کار می رود. شکوفه های صورتی کمرنگ آن نشانه لطافت و معصومیت است. شکوفه های صورتی پررنگ، سپاسگزاری و قدردانی قلبی را نشان می دهد و بر وقار، نجابت و برازندگی دلالت دارد.

قیمت:

۱,۴۷۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

زمانی که گل هایی با طیف رنگارنگی در محیط ایجاد شود، افراد ناخودآگاه به تغییرات ایجادشده و رنگ‌ها خیره می‌شوند و رنگ تأثیر خود را بر روحیه افراد می‌گذارد. استفاده از رنگ‌های مختلف نکته حائز اهمیتی است و می‌تواند نشاط مخاطب را بیشتر کند. البته هر فرد به تناسب شرایط روحی از محیط بانشاط ایجادشده بهره می‌برد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز زرد 9 شاخه
رز صورتی 6 شاخه
زنبق 8 شاخه
زنبوری نیم بسته
عروس هلندی نیم بسته