سبد گل میلاد

سرودی برای تولد


انتخاب گل مناسب برای تولد کار دشواری است. هدیه دادن گل از دیرباز صر این سبد گل هستند. این گل به دلیل تجمع شکوفه‌ها کنار یکدیگر نماد دوستی و رفاقت و البته حمایت دو طرفه بین افراد دارد. در کل این گل بیشتر برای دوستی مناسب استمرسوم بوده است. گل مناسب تولد برای هرکسی مفهوم جداگانه ای دارد. سبد گل بیانگر تحسین وتبریک است. انتخاب یک سبد گل تولد یا دسته گلی که مخلوطی از گل‌های فصل باشد برای تولد ارزنده است. سبد گل میلاد با بادکنک های با نمکش بسیار جذاب است. این سبد مخصوص میلاد عزیران و دوستان است. آنتریوم، آلسترومریا و رز هلندی و بادکنک های کوچک جذاب از عناصر این سبد است. آلستر گل اصلی این سبد است و این گل به دلیل تجمع شکوفه‌ها کنار یکدیگر نماد دوستی و رفاقت و البته حمایت دو طرفه بین افراد دارد. در کل این گل بیشتر برای دوستی مناسب است.

قیمت:

۶۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

از میان همه هدایایی که می شود برای روز تولد انتخاب کرد، گل جایگاه ویژه ای دارد که می تواند احساس و پیام شما را به زیباترین حالت به گیرنده ی آن منتقل نماید. حال چه گل را برای یک هدیه اصلی و چه برای یک هدیه ی جانبی در نظر بگیرید مهم است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 3 شاخه
آلسترومریا 1 بسته
رز هلندی 4 شاخه
بادکنک تولد 17 عدد