خرید سبد گل مهربان

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


سبد گل مهربان موجی از آرامش و مهر را در اطراف خود می پراکند، سرخ به رنگ شور عشق و سفید به رنگ صلح و پاکی از مشخصه‌های این سبد گل است. غنچه های بنفش ارکیده نماد احترام ، اصالت و تحسین است. هدیه دادن یک سبد که ارکیده بنفش در آن حضور دارد؛ شیوه وارسته برای ابراز احترام و تکریم به کسانی است که شما به جد آن ها را محترم میشمارید. لیلیوم اورینتال و آنتریوم دیگر اعضای برجسته سبد گل مهربان هستند. این سبد برای مناسبت‌های خاص مناسب است و از دسته محصولات لوکس به شما می‌رود. خاص بودن ویژگی آن است. تولد یک شریک محترم کاری، افتتاحیه، خواستگاری و تبریک‌های سازمانی برای سبد گا مهربان بی نهایت مناسب است.

قیمت:

۲,۷۴۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

با یک نگاه به گل‌های زیبای لیلیوم، رنگ سفید و جذاب آن، حسی نظیر نجابت و فروتنی را در ما زنده می‌کند.  لیلیوم سفید که نمادی از بی گناهی و پاکی است، به راحتی می‌تواند با هر فضایی هماهنگ شده و چهره‌ای زیبا به آن دهد. عطر دلنشین لیلیوم نیز می‌تواند روح فضا را تغییر داده و شاداب کند. گلبرگ‌های قلبی شکل گل آنتریوم برای عشق‌تان یادآور قلب سرشار از عشق شما خواهد بود. رنگ سفید این گل را می‌توانید برای کسی که فرد بسیار خاصی برای شما که سرشار از خلوص و بی‌گناهی است هدیه دهید، آن شخص می‌توان می‌توانید خودتان باشید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 6 شاخه
لیلیوم اورینتال 10 شاخه
ارکیده 10 غنچه
عروس هلندی 1 بسته
رز هلندی 20 شاخه