سبد گل ماهور

نغمه با طراوت بهار


سبد گل ماهور سبدی بسیار ساده است که با گل های آنتریوم، رز هلندی و لیلیوم اورینتال زیبا و  برگ های سبز طراحی شده است. گل آنتریوم، تک گلبرگی قلب مانند دارد که از فرزند خود مراقبت می کند. شاید همین ظاهر باعث شده آنتریوم به نماد توجه مراقبت مادرانه تبدیل شود. اگر می خواهید توجه خود را به کسی نشان دهید، آنتریوم به شما کمک خواهد کرد. این گلبرگ زیبا، بافتی شبیه چرم براق دارد و با گل های دیگر بسیار متفاوت هست. همین بافت به طولانی شدن عمر گل کمک می کند. رز شاخص ترین گل جهان است و شادابی و احساس معرکه ای به ماهور داده است. لیلیوم نیز ویژگی لوکس بودن را به این محصول بخشیده است. 

قیمت:

۲,۱۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

ماهور نام یکی از دستگاه های دلپذیر موسیقی سنتی ماست ماهور در گام های بزرگ شکوه را تزریق میکند و ماهور از نظر حسی شاد دانسته می‌شود؛ در نتیجه، قطعات شاد بسیاری در این دستگاه وجود دارند. سبد ماهور نیز مانند گوشه های شاهانه این دستگاه شکوه و شادی را به مخاطب هدیه می دهد

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 17 عدد
رز هلندی 18 عدد
اورینتال 5 عدد