خرید سبد گل سفید برفی


حتما کارتون سفید برفی را به خاطر دارید. تصویر دختری زیباروی با چهره چون برف و موهای مشکی کوتاه به راحتی از ذهن نسل ما پاک نمی‌شود. سفید برفی دخترک مهربان خاطرات خوش دوران کودکی، این بار در قالب سبدی مملو از گل‌های سفید ظاهر شده است. گل‌های سفید، نماد پاکی و نجابت هستند و خالصانه‌ترین احساسات را به زبان می‌آورند. این سبد ترکیبی از رز و میخک است. رز نشان از عشق و زیبایی دارد و میخک گلیست که نام گل خدایان را به خود اختصاص داده است. ترکیب این دو گل با رنگ سفید، چیزی جز عشقی پاک و بی پایان را نشان نمی‌دهد. میوه کاج، برگ‌های سوزنی درخت کاج و چراغ‌های کوچک، سبک این سبد را به درخت کریسمس نزدیک و آن را به هدیه ای مناسب روزهای آغازین زمستان تبدیل کرده اند. 
سبد گل سفید برفی را به متولدین نیمه دوم آذر و نیمه اول دی ماه هدیه کنید و یا به مادری که در این ایام فرزندی به دنیا می‌آورد تقدیم نمایید. این سبد همچنین برای هدیه کردن به دوستان نزدیک و همکاران جهت تبریک هر اتفاق خوشایندی، انتخابی مناسب است.
 

قیمت:

۶۸۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل سفید برفی طولی حدود ۵۰ سانتیمتر دارد و ارتفاع آن با گل، حدود ۳۰ سانتیمتر می‌شود. گل‌های موجود در این سبد در رطوبت نگهداری شده‌اند و می‌توانند چندین روز همین طراوت و زیبایی را به نمایش بگذارند. این سبد گل را به راحتی و به صورت اینترنتی خرید کنید. جهت خرید آنلاین دکور کریسمس کمتر از ۵ دقیقه وقت بگذارید. گلیتال در اسرع وقت این سبد زیبا را به دست شما خواهد رساند.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.