سبد گل ستاره

یک محصول بسیار لوکس


رنگ سفید نماد تمیزی و پاکیزگی است، استرس را از فرد دور و او را برای حرکت آماده می کند. سفید بیانگر صلح و تعادل است. اگر رنگ سفید را دوست دارید، شخصیت متعادل و پایدار دارید و می توانید احساسات خود را کنترل کنید. سفید یک رنگ قدرتمند در فنگ شویی است؛ یک سیستم آرایش و نظم دادن به محیط می باشد که باعث هارمونی می شود. سبد گل ستاره در پرده‌ای از رنگ سفید قرار گرفته است. یکدستی و وحدت دراین محصول نمایان است و چینش گلهای سفید با توجه به فرم آنها انجام گرفته است. این محصول بیشتر از هرچیزی برای مراسم ترحیم و برای عرض تسلیت مناسب است. اما برای تولد و مناسبت‌های دیگر هم بی نهایت شایسته است.

قیمت:

۱,۷۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

لیلیوم سفید نمادی از پاکی، فروتنی و نجابت است و اغلب برای ایجاد حس رئال در مکان و عرض تسلیت در تاج گل ترحیم بکار می‌رود و آنتریوم سفید نشانه خلوص و یکرنگی است. رز سفید نیز پیامبر صلح و دوستی است که طراوت این مجموعه در کنار می‌تواند هر روز پر تشویشی را آرام و رام کند.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم اورینتال 8 شاخه
آنتریوم 12 شاخه
رز 7 شاخه
قرنفیل 1 بسته