سبد گل سوگواری تسکین

تسکینی برای سوگ


پذیرش سوگ گاهی با سختی همراه است. در سوگ نیاز است دوستان با رفتارهایی مسیر سوگواری را برای دوستانشان فراهم کنند. رنگ سفید نماد تمیزی و پاکیزگی و تسکین دهنده است،سفید سبد تسکین استرس را از فرد دور و او را برای حرکت آماده می کند. سفید بیانگر تعادل و پذیرش است.  سفید یک رنگ قدرتمند در فنگ شویی است؛ یک سیستم آرایش و نظم دادن به محیط می باشد که باعث هارمونی می شود. سبد گل تسکین در پرده‌ای از رنگ سفید قرار گرفته است. یکدستی و وحدت دراین محصول نمایان است و چینش گلهای سفید با توجه به فرم آنها انجام گرفته است. این محصول بیشتر از هرچیزی برای مراسم ترحیم و برای عرض تسلیت مناسب است. تسکین میتواند مسیر سوگ را برای داغدیده تسهیل کند.

قیمت:

۶۵۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

میخک، داوودی و رز سفید آرامش را به این سبد آورده اند. سفیدی نمادی از پاکی، آرامش و تسکین است و اغلب برای ایجاد حسی شکوهمند در مکان و عرض تسلیت در تاج گل ترحیم بکار می‌رود و رز سفید نشانه خلوص و یکرنگی است. میخک سفید نیز پیامبر صلح و دوستی است که طراوت این مجموعه در کنار می‌تواند هر روز پر تشویشی را آرام و رام کند. تسکین، نسکین دهنده است و میتواند مانند آن آه تخلیه کننده پس از زاری عمل کند.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
میخک 1 بسته
داوودی 1بسته
زنبوری 1بسته
رز 9 عدد