سبد گل الیکا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


سبد گل الیکا یک هدیه فوق العاده برای اثبات پرستیژ شماست. این سبد از  لیلیوم اورنتال، آلسترومریا تشکیل شده است. دوشاخه لیلیوم در مرکز این محصول قرار دارد . این گل زیبا نماد ازخودگذشتگی و فضیلت است اگر به یک هدیه ارزشمند فکر می‌کنید، بهترین انتخاب لیلیوم صورتی برای انتقال احساساتی نظیر آرزوی خوشبختی و خوشاقبالی است. آلسترومریا بنفش و سفید دیگر عنصر این سبد است. رنگ بنفش روشن نماد فردیت و تخیل است و رنگ سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و شروع جدید است.

قیمت:

۵۲۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 لیلیوم اورینتال با شکوفه هایی بزرگ و گلبرگ های تماشایی، همیشه چشم ها را خیره می کنند. به غیر از ظاهر فریبنده و رنگ های خاص، آنها عطری خاص را تولید می کنند که می تواند فضای یک اتاق را پر کند و همه را با هر دو ظاهر خیره کننده و عطرهای زیبا مسحور کند.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 3 شاخه
لیلیوم اورنتیال 2 شاخه
آلسترومریا 5 شاخه
برگ عبایی 7 عدد
شاخه نارون 2 عدد