خرید سبد گل الیانا


خریدن هدیه همیشه با دغدغه و سختی همراه است، اغلب نمی‌دانید طرف مقابل چه چیزی نیاز دارد و گاهی حتی نمی‌دانید چه چیزی او را خوشحال می‌کند. گلها برای چنین مواقعی به کمک شما خواهند شتافت. گل تنها هدیه‌ای است که در هر شرایطی لبخند را به لب افراد می‌آورد و می‌توان گفت کسی نیست که از این هدیه خوشش نیاید.
گل‌ها علاوه بر اینکه هدایای زیبایی هستند، معانی متعددی در قلب خود پنهان کرده‌اند و حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. هر گل در هر رنگ و تعداد، سخن متفاوتی دارد و در جایگاه ویژه‌ای استفاده می‌شود. گل‌ها برای همه به خصوص بانوان بسیار جذابند و روی آن‌ها تاثیر شگفت‌انگیزی دارند. 
سبد گل الیانا صرفا برای بانوان طراحی شده است و با گل‌های متعدد و کوچک، سخاوت و ظرافت زنانه را به درستی به تصویر کشیده است. این سبد مملو از گل‌های رز، داوودی و آلسترومریاست که در کنار یکدیگر نمادی از علاقه و دوستی ساخته‌اند. این سبد زیبا برای عشق زندگی شما، مادر و یا هر زن دیگری که در زندگیتان است هدیه‌ای بی‌نهایت دلنواز خواهد بود. این گل را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی گلیتال بخرید و عزیزان خود را در هر زمانی غافلگیر کنید.
 

قیمت:

۷۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.