خرید تنگ گل آذین

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


وقتی صحبت از تنوع گل‌ها به میان می‌آید، هیچ گلی یارای رقابت با ارکیده‌ها را ندارد. خانواده‌ای با قدمت بیش از ۴۵ میلیون سال!
ارکیده‌ها گیاهان مهربانی هستند که تلاش بی‌پایانی برای جذب حشرات علاقمند به گرده می‌کنند. این خانواده دست و دلباز همیشه میزبان خوبی برای پذیرایی از سایر جانداران در طبیعت بوده‌اند و به همین روش توانسته‌اند گرده افشانی کنند و خانواده‌ای به این وسعت تشکیل دهند.
در روزگارانی ارکیده‌ها علیرغم فراوانی، گل‌هایی بودند که تنها خانواده‌های سلطنتی توان و اجازه خرید آن‌ها را داشتند. شاید همین شد که امروز این گل‌ها لوکس و کمیاب هستند. گل‌های زیبایی که نماد عشق، پاکی و لوکس بودن هستند و علاوه بر عمر طولانی و افزودن شادابی پایدار به محیط اطراف شما، پیام عشق را به مخاطبانتان می‌رسانند. با خرید اینترنتی این گل زیبا، تنوعی در محیط کار و زندگی خود و عزیزانتان ایجاد کنید.
 

۳۴۹,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 قرار گرفتن برخی از گل‌ها به صورت غرق در آب عمر گل را دو چندان می‌کند. ارکیده یکی از همین گل‌هاست که به صورت شناور در آب عمر بیشتری دارد. این تنگ گل برای هدیه کردن به رئیس اداره یا افراد با مرتبه کاری بالا، مادر، همسر شما ( علی الخصوص بانوان) و قرار دادن روی میز کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی بسیار مناسب است. اگر هم رستوران و یا فضای خدماتی دارید که مراجعان زیادی دارد، تنگ گل آذین می‌تواند بهترین گل برای قرار گرفتن روی میز پیشخوان شما باشد.