خرید باکس گل عشق گرانبها از گلیتال

باکس گل رز قرمز و شکلات


یک جنتلمن واقعی هر کاری را به شکلی شیک و متفاوت انجام می‌دهد. دسته گل عشق گرانبها اولین روز برای شماست که شیک می‌اندیشید و شیک خرید می‌کنید. برای ابراز علاقه، این گل به عنوان هدیه ای هوشمندانه و کلاسیک می‌تواند انتخابی مناسب باشد. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا از هوشمندی و کلاسیک  بودن سخن گفتیم؟ پاسخ ساده است. رز از سال‌های بسیار دور نماد عشق و علاقه شدید بوده است و در هر فرهنگی این زبان، زبان مشترک رزهاست. از طرفی طراحی هوشمندانه قلب مانند این دست گل، بر میزان عاشقانه بودن آن افزوده است. شکلات‌های فندقی طلایی رنگ در میانه این دسته گل رز طبیعی، هارمونی رنگ را در آن به راه انداخته‌اند و شیرینی عشق را به شما و محبوب تان  تقدیم می‌کنند.
 جهت خرید اینترنتی کادو ولنتاین عشق گرانبها، از طریق همین صفحه از وبسایت گلیتال اقدام کنید و با چند کلیک ساده، جز اولین نفراتی باشید که هدیه روز عشاق خود را تهیه کرده‌اند.
 

قیمت:

۱,۲۴۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز هلندی 25 شاخه
شکلات شونیز 10 عدد