خرید سبد گل پردیس


سبد گل پردیس سبدی بسیار ساده است که با گل های آنتریوم و برگ های سبز در یک سبد چوبی طراحی شده است. گل آنتریوم، تک گلبرگی قلب مانند دارد که از فرزند خود مراقبت می کند. شاید همین ظاهر باعث شده آنتریوم به نماد توجه مراقبت مادرانه تبدیل شود. اگر می خواهید توجه خود را به کسی نشان دهید، آنتریوم به شما کمک خواهد کرد. این گلبرگ زیبا، بافتی شبیه چرم براق دارد و با گل های دیگر بسیار متفاوت هست. همین بافت به طولانی شدن عمر گل کمک می کند. 

شما می توانید گل آنتریوم شاخه ای را نیز خریداری کنید و روزهای زیادی در محیط کار یا زندگی خود از حضور آن لذت ببرید. ضمنا با خرید گلدان آنتریوم و هدیه کردن آن به عزیزان خود، اطراف آن ها را نیز زیبا کنید. 

 

قیمت:

۴۰۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل پردیس برای جلسات دفاع پایان نامه، کادوی روز مادر و یا هدیه ای ساده برای تولد بسیار مناسب است. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.