خرید سبد گل شادزی


رز قرمز در کل دنیا نماد عشق پاک است. همچنین رز قرمز در گذشته و در میان فرهنگ های مختلف به گونه ای نماد سیاست و مذهب هم بوده است. میتوانید رز قرمز را به نامزدتان بدهید و یا برای مراسم خواستگاری انتخابی شایسته است. گل رز در بسیاری از بخش‌های ایران به خوبی می‌روید همچنین در اکثر بخش‌های خاورمیانه، اروپا و روسیه نیز به فراوانی یافت می‌شود.
عطر رز آرامش بخش سامانه عصبی است و در راحت به خواب رفتن انسان کارایی دارد و به همین سبب در عطردرمانی بکار برده می‌شود. شاید به همین دلیل است که اسانس رز گرانترین اسانس دنیاست. 

در سبد گل شادزی از رزهای هلندی مرغوب استفاده شده است. این رزها عمری طولانی دارند و با همین ظاهر به راحتی خشک می شوند. این موضوع باعث میشود که مخاطب شما بتواند سبد گل خود را به همین شکل حفظ کند.

قیمت:

۷۹۳,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل شادزی را می توانید در مناسبت های مختلف مانند تولد و سالگرد ازدواج به عزیزان خود هدیه کنید. این سبد که طراحی عمودی با ارتفاع حدود 40 سانتیمتر دارد، برای جلسات دفاع پایان نامه و تبریک هر نوع موفقیت تحصیلی و کاری انتخابی مناسب است.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.