خرید گل خورشید


اگر با کوکدما آشنایی دارید می دانید که نگهداری از این گل چقدر ساده است. کوکدما یا جنگل سیمی یکی از انواع جدید کاشت گیاهان آپارتمانی است. در این روش، گلدانی وجود ندارد و گیاه در بستری از خزه کاشته می شود و اطراف آن با سیم یا کنف محکم می شود. کوکدما نیاز به آبیاری پیچیده ای ندارد و با هر چند وقت یک بار قرار دادن در آب، به اندازه نیازش تغذیه می شود. کوکدما روش کاشت ژاپنیست که از خاک سیاه، اثری هنری می سازد. ژاپنی‌ها چه بونسای تولید کنند چه کوکدما، از گیاهی ساده، هدیه ای ارزشمند ایجاد می کنند.

کوکدمای خورشید را می توان در بشقاب سفالی که همراه آن ارسال می شود نگهداری کرد یا با یک زیره مناسب و گلدان های آویز، در گوشه ای از اتاق آویزان کرد. به هر روشی که آن را نگهداری کنید، جنگلی کوچک و زیبا خواهید داشت که محیط اطراف شما با طبیعت را پیوندی دوباره خواهد زد. این طرح جذاب و متفاوت به سادگی در هر فضایی قابل نگهداریست و سالهای زیادی همراه شما خواهد بود. جهت آشنایی با نحوه نگهداری کوکدما می توانید به مقاله مربوطه در گل‌پدیا مراجعه کنید و با مطالعه آن، گلی شاداب و سرحال داشته باشید. 

قیمت:

۱۰۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

هر نوع کوکدما که خریداری کنید، ظاهری متفاوت با دیگری خواهد داشت. اما چه کوکدمای هویا بخرید چه کوکدمای مارچوبه، اثرهنری زیبا و متفاوتی تهیه کرده اید که نشان از سلیقه بی نظیر و به روز شما دارد. شما می توانید این سلیقه متفاوت خود را به دیگران نیز نشان دهید و با ارسال کوکدمای مارچوبه یا هر مدل دیگری، عزیزان خود را غافلگیر کنید.

گیاهان آپارتمانی را می توانید در مناسبت های مختلف به دیگران هدیه کنید. اگر هم مناسبت خاصی در پیش نیست و فقط می خواهید به عزیزی نشان دهید که به یاد او هستید، از این جنگل کوچک کمک بگیرید. 

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
نور نور جنوبی و غیر مستقیم
آب قرار دادن قسمت خاکی در آب به مدت 15 دقیقه
رطوبت غبار پاشی هر هفته یک مرتبه