خرید سبد گل بهشت


گل رز به عنوان ملکه ی گل ها، از زمان عهد باستان مورد توجه بشر بوده است. گل رز در تمامی  رنگ ها دیده می شود. گل رز، در واقع درختچه است اما به عنوان گل شناخته شده است. گل های رز پیوندی مدرن، مقاوم و سرسخت هستند با طول عمر زیاد. گل رز وحشی، همان هایی هستند که هزاران سال به طور وحشی در طبیعت رشد کرده اند.
رز، نماد عشق است اما چندین معنی دیگر نیز دارد. رزها به طور خیره کننده‌ای زیبا هستند و بوی بی نظیری دارند. این حجم از ظرافت، زیبایی و کمال در کمتر گلی یافت می‌شود. همین ویژگی‌های فوق‌العاده، پای رز را به بسیاری از فرهنگ‌ها باز کرده است. رز سفید نماد پاکی، عفت و بی گناهی است. سفیدی این گل نشانگر معنویت می باشد. و از این گل برای بیان همدردی نیز استفاده می کنند. برای داشتن این گل شیک و ارزان میتوانید به صورت آنلاین خریداری نمایید.
 

قیمت:

۱,۰۴۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.