خرید سبد گل افروز

هدیه بهاری باطراوت


همیشه نباید سبد گل طبیعی از چوب باشد. گاهی طرحی خلاقانه باعث می شود از فضای عادی و تکراری هدیه خریدن فاصله بگیرید و سلیقه بی نظیر و مدرن خود را به دیگران نشان دهید. سبد گل افروز شما را در رسیدن به این هدف به خوبی یاری می کند. این سبد گل بی نظیر، روی یک سطل فلزی و زیبا طراحی شده است. سطلی با رنگ کوره ای و بسیار با کیفیت که پس از پایان عمر گل ها، می تواند کاربردهای بسیار زیادی برای شما داشته باشد. از قرار دادن گل های ساقه بلند تا کاشت یک درختچه زیبا. این سطل به خوبی عایق کاری شده و نگرانی شما بابت کاربردهای متنوع را برطرف می کند.

در سبد گل افروز، لیلیوم اورینتال با عطر دارچینی و همیشگی خودنمایی می کند. داوودی های توپی سبزرنگ نیز با رنگی متفاوت، طرح را چشم نواز کرده اند. اورینتال نماد شکوه و زیباییست و می توان با هدیه دادن آن به عزیزان، زیبایی آن ها را گوشزد کرد. در بالای سبد نیز آنتریوم را به عنوان نماد مراقبت و توجه مشاهده می کنید. گل های کوچک و ریز قرنفیل نیز در افروز قرار داده شده اند و فضاهای خالی را به زیبایی پر کرده اند. 

قیمت:

۶۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل افروز را می توانید به مادران، در روز زن هدیه دهید. آن ها علاوه بر لذت بردن چند صباحی از زیبایی گل، حتما کاربردی برای سطل فلزی خود پیدا خواهند کرد و سال ها قدردان این هدیه هوشمندانه شما خواهند بود. این سبد را برای هدیه تولد، هدیه سالگرد ازدواج و هر هدیه بی مناسبتی به کسانی که به گیاه علاقه دارند، تقدیم کرد. این افراد می توانند در این سطل گل های بی نظیری پرورش دهند و از شما متشکر باشند. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.