خرید ... | گلیتال

خرید سبد گل آبگینه


سبد گل آبگینه از آن دسته سبدهاییست که بر سنت ها و روش های قدیمی تر گل آرایی چشم پوشیده اند. طراحان گلیتال در این مجموعه زیبا به جای استفاده از سبدهای چوبی، از یک تنگ آینه ای با طرح آینه شکسته بهره گرفته اند. این تنگ که محیط اطراف را به زیبایی در دل خود به تصویر می کشد، می تواند کاربردهای متنوعی داشته باشد. می توان در تنگ آبگینه گل های شاخه ای چید و یا در آن گیاهان متنوعی چون ساکولنت ها کاشت. آبگینه تنگی بزرگ است و وزنی سبک دارد و تا سال های زیادی در منزل شما و یا عزیزانتان خواهد بود. 

گل های مورد استفاده در این مجموعه، دو گل بسیار با دوام هستند. یکی لیلیوم اورینتال با آن عطر و بوی مشهور و ماندگار است که نماد شکوه و لوکس بودن به شمار می رود. دیگری گل آنتریوم است که به عنوان نماد مراقبت و توجه شناخته می شود. می توانید این گل را به عزیزی تقدیم کنید و ضمن نشان دادن علاقه و توجه خود به اوی، قدردان زحمات و توجه ایشان نیز باشید. اگر سبد در جای خنک نگهداری شود، روزهای زیادی عمر خواهد کرد.

۲۶۹,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل آبگینه را می توان در روز زن به مادران و همسران هدیه کرد و از توجه و مراقبت آن ها از شما و فرزندانتان قدردانی کرد. علاوه بر این، می توان آن را به عنوان هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج، تقدیم کرد. در گل آرایی مراسم مختلف شاد نیز می توان آبگینه را استفاده کرد و بر زیبایی فضا افزود و تنوع بصری فوق العاده ای به وجود آورد.

سبدها و تنگ‌های آینه ای برای دیزاین سفره عقد و جشن نامزدی نیز بسیار پرکاربرد هستند. طرح های آینه ای به دلیل بازتاب خوب، نور را دو چندان می کنند و جلوه خاصی به فضای شما می بخشند.

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 7 شاخه
لیلیوم اورینتال 3 شاخه
تنگ آینه ای 1 عدد