فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | دلایلی که به ما میگن چرا باید گل هدیه بدهیم

دلایلی که به ما میگن چرا باید گل هدیه بدهیم

در اغلب کشورها افراد از این سمبل زیبایی برای نشان دادن احساسات و عواطف خود در شرایط مختلف استفاده می کنند که این هدیه باعث ایجاد احساس خوشایند در فرد هدیه گیرنده می شود و علاوه بر آن نشان دهنده علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده است. برای هدیه دادن گل دنبال مناسبت نباشیم، چرا که با هدیه دادن یک دسته گل زیبا به همسر، مادر، پدر، خواهر، برادر و همکاران و آن هایی که دوستشان داریم می توانیم روابطمان را مستحکم تر کنیم و علاقه خود را به آن ها نشان دهیم.
گل لطیف است و احساس لطافت و زیبایی را در روح انسان دو چندان می کند و رایحه ی خوش آن تمام وجود فرد را فرا میگیرد و دگرگون می سازد. با اهدای گل احساساتمان را به راحتی به فرد هدیه گیرنده انتقال دهیم و آن ها را شگفت زده کنیم. دست کم با این کار طراوت، شادابی، خنده و صمیمیت جای سلام و احوال پرسی روزمره و تکراری مارا خواهد گرفت و در وجود طرف مقابل غوغایی شگفت انگیز به پا خواهد شد.
در کشور ما هم گل ها کاربردهای مختلفی دارند و هر گل به عنوان نوعی نماد و نشان مشخص مورد استفاده قرار می گیرد. ایرانی ها معمولا از گل برای ابراز علاقه به اطرافیان، جشن و میهمانی ها، تبریک به عروس و داماد، عیادت مریض، کسی که خانه ی جدید خریده است،  نوزاد تازه متولد شده، مراسمات رسمی در شرکت ها، مراسم عزاداری و... استفاده می کنند.
تحقیقات انجام شده نشان می دهد  زمانی که برای محل کار همکاران و مشتریان خاص خود گل می فرستید، آن ها شما را شخصی باهوش، عاطفی، و بالاتر از هم سطح ها و رقیبانتان می شناسند. به علاوه شما با این کار آن ها را تحت تاثیر قرار می دهید که باعث می شود ارتباط بهتری برقرار کنید و موفقیت های بیشتری به دست آوردید. همچنین گل ها مردم را خوشحال می کنند، اگر شما یک گلدان گل در صبح ببینید ، اعتماد به نفس بیشتری در روز خواهید داشت و اضطراب و استرس کمتری را در محل کار تجربه خواهید نمود . مکان هایی که در آن گل قرار گرفته است احساس مثبتی را به مراجعان انتقال می دهند . گل ها بی هیچ کلامی به آن ها خوش آمد گفته و فضایی صمیمانه شکل می دهند.


پست شده توسط گلیتال سه شنبه ۲۴/بهمن/۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۴۷
فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | چه زمانی تاج گل ترحیم و چه زمانی سبد گل بخریم

چه زمانی تاج گل ترحیم و چه زمانی سبد گل بخریم

همه ما به حضور دوستان و آشنایان در تمامی شرایط در کنار خود نیاز داریم. این نیاز در مواقع غم و اندوه و مصیبت اوج می گیرد. وقتی شخصی عزیزی را از دست داه است، دوست دارد حضور اطرافیان را بیشتر حس کند و این حضور دست مایه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گل در ادبیات

گل در ادبیات

در تاریخ هزاران ساله ی ادبیات کهن جهان و ایران، همواره گل‌ها نقشی پررنگ ایفا کرده اند. در آستانه روز بزرگداشت سعدی، شاعر فخیم ایرانی، در ادامه کمی در این رابطه صحبت خواهیم کرد. 

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | برای دختر نوجوان چه بخریم؟

برای دختر نوجوان چه بخریم؟

همه والدین در تلاشند بتوانند در بازه سنی حساس نوجوانی، با فرزند خود دوست باشند. ممکن است شما به عنوان فرزند بزرگتر نیز خواهر یا برادر نوجوانی داشته باشید و سعی در بهبود ارتباط خود با او داشته باشید. بد نیست در آستانه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | خرید اینترنتی سبد گل

خرید اینترنتی سبد گل

حتما برای شما هم پیش آمده است که بعد از مناسبت های مختلف به این فکر کنید که ای کاش کادو را زودتر خریده بودم یا امسال کادوی بهتری میخرم و دقیقه نود خرید نمی کنم. اما خوب نزدیک همان مناسبت که می شوید، فراموش می کنید هدیه...