فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گل مناسب متولدین آبان

گل مناسب متولدین آبان

یک هدیه مناسب

از دیرباز تا کنون روز تولد، بهترین و خاص‌‍ترین روز در زندگی هر فرد است. نباید فراموش کنیم که در این روز به شخص متولد شده بیش از همیشه عشق و احترام نثار کنیم و چه کاری بهتر از تقدیم یک هدیه که بتواند تمام احساسات ما را به او منتقل کند؟ گل در همه جای جهان به عنوان هدیه‌ای زیبا و کاربردی رد و بدل می‌شود و این قابلیت را دارد که در تمام مناسبت‌ها کاربردهای مختلفی داشته باشد. درست به همین دلایل است که هدیه دادن گل بهترین روش برای ابراز احساسات است.

خصوصیات اخلاقی متولدین آبان

متولدین این ماه قوی و قدرتمند، مصمّم و با اراده، واقعاْ امیدوار و با اعتماد به نفس هستند. آن‌ها کمال گرا بوده و عاشق می‌شوند. همچنین نباید فراموش کرد که یک آبان‌ماهی بسیار متعهد و وفادار نیز هست. از دیگر سو گل داوودی در پاییز بیشتر از سایر فصول یافت می‌شود و به همین دلیل گلی مناسب متولدین پاییز است. اما چرا بیشتر به آبان‌ماه تعلق دارد؟ متولدین آبان به راحتی عاشق می‌شوند و بسیار وفادارند. داوودی نیز از این حیث نمایانگر علاقه زیاد بوده و به شما وفادار است و بیشتر از هر گلی کنارتان می‌ماند. از طرفی متولدین آبان‌ماه بسیار مرموز و تودار هستند. این هم دقیقا یکی دیگر از ویژگی‌های داوودی است! گلی که با قرار گرفتن کنار سایر گل‌ها لب به سخن می‌گشاید و به تنهایی سخت می‌توان حرف آن را فهمید.

داوودی: گل متولدین آبان
بهترین گل برای متولدین آبان ماه گل داوودی است. داوودی یکی از معروف‌ترین گل‌هاست و از دیرباز نماد متولدین آبان‌ماه است. داوودی در دو اندازه بزرگ و کوچک (مینیاتوری) و در تمام فصول سال یافت می‌شود اما اوج تنوع رنگی این گل را در پاییز می‌توان مشاهده کرد. چیزی که داوودی را تا این حد جذاب کرده، تنوع بی‌نظیر در رنگ و مدل است. از داوودی‌های پر پف صورتی تا داوودی با تعداد اندکی گلبرگ سفید. گویی خالق هستی برای هر سلیقه‌ای یک داوودی ویژه طراحی کرده است.
این گل بسیار سخاوتمند است، زیرا شکوفه‌های بسیار با عمری طولانی دارد که روزهای زیادی همراه‌تان خواهد بود. داوودی قرن پانزده پیش از میلاد مسیح در چین متولد شد و صدها سال بعد؛ یعنی قرن هفدهم پس از میلاد به اروپا راه یافت و امروز سال‌هاست این گل زیبا عضو جدا نشدنی گل آرایی‌های‌‍ما ایرانیان است. 

پس برای نشان دادن وفاداری و صداقت خود به متولدین آبان، داوودی سفید انتخاب کنید و برای آرزوی موفقیت، داوودی بنفش را برگزینید. داوودی قرمز نیز مثل هر گل قرمز دیگری تنها و تنها از یک چیز سخن می‌گوید و آن عشق است.
شما می‌توانید از فروشگاه آنلاین گلیتال، بسته گل وین را تهیه کنید و از قرار گرفتن میخک افسونگر در جوار داوودی ترکیب شگفت‌انگیزی را هدیه دهید. همچنین بسته گل سیسیل می‌تواند گزینه دیگری باشد که شما را مسحور خواهد کرد. در این بسته، گل داوودی در کنار لیسینتوس قرار گرفته که جلوه‌ای رویایی از ظرافت و مقاومت را به نمایش می‌گذارد. 
 

حالا که گل متولدین این ماه را می‌شناسید، خریدتان را به صورت آنلاین و به ساده ترین شکل انجام دهید و هرچه زودتر هدیه تولد خاص آبان‌ماهی عزیزتان را تهیه کنید. 


 

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.