فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | فرستادن گل به عنوان هدیه تجاری در چه شرایطی امکان پذیر است؟

فرستادن گل به عنوان هدیه تجاری در چه شرایطی امکان پذیر است؟

اکثر ما زمان زیادی از روزمان را در محل کار می گذرانیم و بسیاری از روابط شخصی و حرفه ای ما در محل کار شکل می گیرد. معمولا تعداد زیادی از شرکت ها در مناسبت‌های خاص مانند تولد کارکنان، سالگرد تاسیس شرکت، اعیاد مختلف و دستاوردهای خاص مجموعه، یک دسته گل تازه به همراه هدیه‌ای به  کارکنان خود اهدا می کنند؛ و  حتی در بعضی مواقع این کارمندان هستند که تصمیم می‌گیرند با هدیه کردن گل تازه به رئیس خود از او تشکر کنند. در بازار کسب و کار گل‌ها اهمیت ویژه ای دارند اما از مرز مشخصی نیز برخوردارند. باید مراتب ارسال گل در محل کار و احترام حفظ شود تا از ارسال گل ها برداشتی غیر از برداشت مورد نظر نشود.
    
ارسال گل به اعضای تیم
امروزه اکثر شرکت‌ها از سیاست‎های جدید و جذاب در کسب و کار خود استفاده می‌کنند که یکی از آن‌ها، ارسال گل به افراد مختلف به عنوان یک هدیه شکیل و زیبا در روز تولد، سالگردهای مهم و یا موفقیت های مهم در کسب و کار است. در حالی که این یک حرکت بزرگ در شرکت های امروزی به ویژه استارت آپ ها است و تاثیر بسیار مثبت و قابل توجهی دارد، اما اغلب مشاهده شده که کیفیت و همچنین تعداد گل از کارمندی به کارمند دیگر متفاوت است که این موضوع  بازتاب بدی در شرکت‎ها ایجاد می‌کند؛ زیرا قرار نیست از گل‌ها به عنوان پاداش استفاده شود که نوع و کیفیت آن‌ها متغیر باشد و به عملکرد افراد بستگی داشته باشد، بلکه اهدای این دسته گل‎ها روشی برای قدردانی از کارکنان شرکت می‌باشد.

گل برای رئیس
معمولا هدیه تولد یا هدیه ویژه سالگرد تاسیس شرکت  از طرف تیم کاری به رئیس مجموعه اهدا می‌شود، اما اگر قصد داریم هدیه‌ای شخصی برای رئیس خود بخریم تنها در صورتی باید این کار را  انجام دهیم که رابطه نزدیک و شخصی با او داشته باشیم، حتی در این صورت هم بهتر است این کار را در جمع صمیمی تری انجام دهیم و هدیه را در جمع همکاران اهدا نکنیم، زیرا این کار می تواند به عنوان یک تلاش نا امید کننده برای به دست آوردن توجه و حمایت رئیس خود در محل کار دیده شود و می تواند محبوبیت ما را تحت تأثیر قرار دهد.

ارسال گل به مشتریان و شرکای تجاری
ارسال گل به مشتریان و شرکای تجاری یک ارتباط بسیار ظریف است. باید توجه داشته باشیم که قصد و هدف‌مان از ارسال گل چیست؟ آیا میخواهیم گل را به شرکای تجاری ارسال کنیم تا موفقیت آنها را تبریک بگوییم، یا برای گسترش کسب و کارمان قرار است آن ها را برای مشتریان خود ارسال کنیم. در هر دو صورت یک دسته لیلیوم یا ارکیده، به همراه یک پکیج بسته بندی شده، مانند میوه‌های خشک یا جعبه ای از شیرینی‌های سنتی گزینه‌های ایده آلی برای هدیه دادن هستند. اگر قصد ارسال گل به مشتریان قدیمی داریم، می توانیم کمی فن بازاریابی هم قاطی ماجرا کنیم و سبد گل‎ها را همراه با یک کد تخفیف از خدمات خود، و یا کوپن هدیه رستوران یا فروشگاه خاصی که با آن قرار داد بسته ایم همراه کنیم.

هدایای زایمان به همکاران
اگر همکاری داریم که باردار است و یا به تازگی پدر یا مادر شده است، وقت آن است که دسته گلی زیبا برای او بفرستیم. گل‌های زیبا با رنگ‌های زنده و شاد، به همراه کیک یا بسته‌ای شکلات، یک هدیه عالی برای افرادی است که به تازگی طعم پدر یا مادر شدن را چشیده‌اند. کتاب‌ مناسب کودک، قاب عکس، لباس کودک و یا لوازم جانبی و اسباب بازی‌ها می توانند گزینه های مناسبی برای ارسال به همراه گل ها باشند. برای ارسال گل به بیمارستان به مناسب تولد نوزاد، بهتر است آن را همراه  با بالن‌های عروسکی ارسال کنیم که حمل و نقل آن به خانه راحت تر باشد. وگرنه بردن اسباب بازی های بزرگ از بیمارستان به خانه چندان کار راحتی نیست.

ارسال تاج گل برای تسلیت به همکاران
اگر برای یکی از همکاران و یا خانواده او اتفاق ناگواری همچون از دست دادن یکی از عزیزان پیش آمده است، همیشه بهترین گزینه برای همدردی این است که در مراسم خاکسپاری شرکت کنیم و تاج گل تسلیت یا سبد گل ترحیم به او تقدیم کنیم. حتی اگر به هر دلیلی فرصت شرکت در مراسم خاکسپاری را نداریم، می‌توانیم دسته گل ترحیم را به محل برگزاری مراسم ارسال کنیم.

گل‌های بیماری و دوران نقاهت
یک دسته گل یا گلدان با گل‌های تازه و شاد، به همراه یک کارت پستال «زودتر خوب شو» هر بیماری را سرحال و پر انرژی می‌کند.  فقط باید حواس‎مان باشد گل های ارسالی با وجود اینکه باید حس شادابی و سرزندگی را به دوست و همکارمان منتقل می‎کنند نباید عشق و احساسات عاشقانه را انتقال دهند. از آنجایی که ملاقات در بیمارستان‌ها شرایط خاص و ویژه‌ای دارد، بسیاری از افراد به صورت آنلاین از سایت‌های سفارش گل آنلاین اقدام به خرید سبد گل  طبیعی و ارسال آن می‌کنند.
قبل از ارسال گل باید از مقرارات بخشی که همکارمان در آن بستری است مطلع شویم که آیا اجازه دریافت گل دارند یا نه و حتما توجه کنیم که ممکن است بیمارانی به گل و عطر آنها آلرژی داشته باشند پس حدالامکان، گل‌هایی با حداقل عطر و بو ارسال کنیم.  

در کل برای ارسال گل به عنوان یک هدیه تجاری، یک معیار مشخص وجود دارد؛ چه باید بگوییم، چه زمانی و به چه کسی؟ این موارد باید در نظر گرفته شوند تا به ما کمک کنند که بتوانیم احساسات و پیام درست را بیان کنیم.

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقب گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقب گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه زیبا...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می توانید آن ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می کنند.

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقب گیاه فیکوس آفریقایی (لیراتا)

معرفی و مراقب گیاه فیکوس آفریقایی (لیراتا)

فیکوس آفریقایی همانطور که از نامش پیداست بومی مناطق جنوبی آفریقاست. این گیاه زیبا با برگ های پهن و ویولن مانند خود شناخته می شود. جذابیت و زیبایی برگ های شاداب و چرمی لیراتا در کنار حالت موجی شکل در حاشیه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | بادوام ترین گیاهان آپارتمانی کدام است؟

بادوام ترین گیاهان آپارتمانی کدام است؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید به سفر بروید و کسی را نداشته باشید که از گل های شما مراقبت و نگهداری کند. اولین فکری که ممکن است به ذهن شما خطور کند این است که بادوام ترین گیاهان آپارتمانی...