فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | برای افزایش وفاداری مشتریان خود، برای آنان گل ارسال کنید

برای افزایش وفاداری مشتریان خود، برای آنان گل ارسال کنید

همانطور که می‌دانید، صاحب هر کسب و کار همواره به دنبال اعتبار بخشیدن به مجموعه خود و افزایش مشتریان است. در این راه یکی از مهمترین چالش‌ها راهی برای افزایش مشتریان وفادار است که متضمن موفقیت مجموعه خواهد بود.

در دنیای متنوع گل‌ها عوامل مختلفی وجود دارند که باید در هنگام هدیه دادن آن‌ها را در نظر بگیرید، البته که هدایای شرکتی هم از قاعده مستثنی نیستند. به طور معمول خرید هدیه برای دوستان و خانواده ممکن است کار پیچیده‌ای باشد، چه برسد به مشتری‌هایی که تا به حال آن‌ها را از نزدیک ندیده‌اید و هر کدام هم سلیقه شخصی خودشان را دارند.

در این موقعیت هر مدیری ممکن است تصمیم داشته باشد هدیه‌ای متفاوت برای مشتریان خود در نظر بگیرد.  یک لباس یا یک وسیله الکترونیکی یا شاید یک بن تخفیف. اما باید بدانید که ممکن است هر کدام از مشتری‌ها از آن هدیه به یک اندازه لذت نبرند و یا اصلا شبیه به همان هدیه شرکت شما را در خانه داشته باشند. از طرف دیگر هم شما نمی‌توانید برای هر مشتری یک هدیه متفاوت ارسال کنید، چرا که این کار نیاز به تلاش و زمان خیلی زیادی دارد. بنابراین بهترین راه حل چیست؟ ارسال گل تازه!
خرید آنلاین گل از بازارهای گل اینترنتی یکی از ساده‌ترین و در دسترس‌ترین گزینه است که تاثیر بسیار مثبتی در روابط شما و مشتری می‌گذارد. بسیاری از سایت‌های فروش آنلاین گل این امکان را به شما می‌دهند که گل‌های مورد نظر خود را در هر شرایطی سفارش دهید و آن‌ها را به آدرس‌های متفاوت ارسال کنید.
اما به یاد داشته باشید که در این موقعیت‌ چند نکته را فراموش نکنید، برای همه مشتریان یک نوع گل انتخاب نکنید و از انواع مختلف دسته‌گل و تاج گل استفاده کنید؛ همچنین برای تاثیرگذاری بیشتر هدیه، بهتر است با توجه به نوع کسب و کار و همچنین جنسیت یا جایگاه اجتماعی مخاطبان‌تان گل‌های متفاوت ارسال کنید.
به عنوان مثال گل‌هایی که برای خانم‌ها ارسال می‌شوند، معمولاً باید از رنگ‌های لطیف و شادتری تشکیل شده باشند، انتخاب‌های محبوب شامل طیف‌های رنگی صورتی و بنفش است. همچنین برای این گل‌ها باید تزئینات بیشتری در نظر بگیرید، مانند روبان‌هایی با رنگ‌های روشن و تورهای تزئینی.
از طرف دیگر سفارش گل برای مردان ممکن است نیاز به تفکر بیشتری داشته باشد. ترکیبات گل آقایان باید دارای طرح خطی و منظم باشند مثل شاخه‌های بامبو. همچنین رنگ گل‌ها باید روشن بوده و از سبدهایی با تنوع رنگی کمتر استفاده شود. شایسته است که تزئینات برای دسته گل‌های مردانه حتی‌الامکان ساده باشند و در آن‌ها از روبان و تور استفاده نکنید.
اگر می‌خواهید گل‌ها را همراه با چیزی اضافی بفرستید، می‌توانید یک سبد از خوراکی‌هایی مانند میوه‌های خشک یا انواع شکلات‌های دست‌ساز در کنار گل‌ها برای مشتریان‌تان ارسال کنید. برای خانم‌ها ارسال یک پکیج لوازم آرایش و برای آقایان ارسال مجموعه‌ای از لوازم بهداشتی می‌تواند گزینه خوبی باشد.

اگر تعداد زیادی مشتری دارید، بهتر است از امکاناتی چون گل اشتراکی بهره ببرید تا در بازه مورد نظرتان در یک زمان خاص گل مورد نظر خود را تحویل بگیرید. اشتراک گل علاوه بر تضمین سلامت روحی و روانی افراد می‌تواند تجربه هیجان انگیزی را به مشتریان شما بدهد. شما با این روش نه تنها راهی ارزان و سریع برای قدردانی از مشتریان وفادار خود یافته‌اید، بلکه می‌توانید مزایای رقابتی خود را نسبت به سایر رقبا بارزتر کنید.

گل‌ها به شما کمک کنند که بتوانید احساسات و پیام درست را بیان کنید و فراموش نکنید که می‌توانید برای مشاهده و بررسی محصولات مختلف به سایت گلیتال سر بزنید و انواع نمونه‌ها را با جزئیات بسیار ببینید، بررسی کنید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.