فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | با خرید گل مزایای رقابتی برند خود را حفظ کنید

با خرید گل مزایای رقابتی برند خود را حفظ کنید

مزیت رقابتی چیست؟

مزیت رقابتی به مجموعه‌ای از عوامل یا توانایی‌هایی گفته می‌شود که به شرکت‌ها این اجازه را می‌دهد تا همیشه عملکردی بهتر از رقبای خود داشته باشند. باید در نظر داشته باشید که هدف مزیت رقابتی عملکرد برتر از رقبا است. متخصصان کسب و کار عقیده دارند که برای هر شرکتی ضروری است که کارمندان با انگیزه و کارآمد داشته باشد، تا هم بر مزیت رقابتی خود بیافزایند و هم شرکت خود را ارتقا بخشند.

مناسب‌ترین راهکار

در بسیاری از شهرهای پیشرفته دنیا، هر هفته به دفاتر گل تحویل داده می‌شود؛ مطالعات مختلف نشان داده‌اند که گل‌ها در دفتر شما می‌توانند به شدت به بهبود ایده پردازی، خلاقیت و مهارت حل مسائل کمک کرده و در نهایت موجب افزایش بازدهی کارکنان شود.
یک مطالعه که اخیرا در دانشگاه تکزاس انجام شده، می‌گوید که حضور گل‌های طبیعی در محل کار شما می‌تواند همان قانون نانوشته موفقیت کسب و کار باشد. این تحقیق نشان می‌دهد که مهارت‌ کارکنان در تمامی محل‌های کاری از مناطق کارگاهی گرفته تا دفتر و شرکت با حضور گل‌های تازه، به طور قابل ملاحظه‌ای پیشرفت می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید انگیزه و امید و بهره‌وری کارکنان خود را بالا ببرید، تحویل گل‌های شرکتی به طور منظم راه‌حل مناسب و تأثیرگذاری در این زمینه است. پژوهش‌ها نشان داده که بعد از افزودن گیاهان اداری در شرکت‌ها، بهره‌وری کارکنان از نظر نوآوری و حل مشکلات بسیار بالا می‌رود و این موضوع می‌تواند در عملکرد و موفقیت‌های تجاری بسیار مؤثر باشد. در این پژوهش، محققان ارتباط بین گل و گیاه و بهره‌وری را بررسی کردند و به نتایج جالبی رسیدند:
کارکنان شرکت کننده در این تحقیق، وظیفه داشتند برای مشکلات مجموعه‌ای که در آن مشغول به کار هستند راه‌حل خلاقانه‌ای ارائه دهند، این آزمایش در سه محیط مختلف با حضور گل‌های طبیعی ، مجسمه‌ها و دکوراسیون عادی دفتری اداری برگزار شد.
در طی این مطالعه، کسانی که در محیط اداری با حضور گل‌های طبیعی قرار گرفته بودند، تفکر نوآورانه بهتری داشتند و ایده‌ها و راه‌حل هایی را برای مشکلات در محل کار پیدا می‌کردند که در دو گروه دیگر دیده نمی‌شد. در محیطی که گل‌های طبیعی حضور داشتند، شرکت کنندگان مرد با ایده‌های بیشتری وارد عمل شدند و زنان به راه‌های خلاقانه‌تر و انعطاف‌پذیرتری رسیدند.
این یافته‌ها، همراه با تعداد زیادی از تحقیقات دیگر در مورد مزایای گل در شرکت‌ها، به وضوح نشان می‌دهد که خرید آنلاین گل از بازارهای گل اینترنتی برای محل کار شما، ایده مناسبی است. اگر می‌خواهید برای موفقیت کسب و کار یا فروشگاه خود اطمینان حاصل کنید بهتر است حداکثر 3 بار در هفته و حداقل هفته‌ای 1 بار به بازارهای گل اینترنتی سر بزنید و برای دفتر خود گل‌های تازه تهیه کنید. با وجود گل فروشی‌های آنلاین، هم در زمان صرفه جویی می‌کنید و هم بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای حمل و نقل، گل‌های مورد نظرتان را در شرکت، دفتر و یا مجموعه کاری خود دریافت کرده و تجربه‌ای متفاوت و لذتبخش را خواهید داشت.

گل‌ها به شما کمک کنند که بتوانید احساسات و پیام درست را بیان کنید و فراموش نکنید که می‌توانید برای مشاهده و بررسی محصولات مختلف به سایت گلیتال سر بزنید و انواع نمونه‌ها را با جزئیات بسیار ببینید، بررسی کنید و بهترین انتخاب را انجام دهید.
 

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.