فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | افزایش اثربخشی روابط کاری با 4 گل محبوب بهاری

افزایش اثربخشی روابط کاری با 4 گل محبوب بهاری

 بهار از گذشته‌های دور، نشان تغییر و نو شدن بوده. این فصل همیشه به کامل‌ترین شکل زیبایی‌های طبیعت را توصیف کرده‌ و همواره این نوید را داده که بهتر شدن و ساختن امکان‌پذیر است. 
بدون شک بهار فصل جشن طبیعت است، در این فصل زیبا به هر سو که نگاه کنید گل‌های شگفت‌انگیز و جذاب در رنگ‌های متنوع نظر شما را به خود جلب می‌کند. پس چه فرصتی بهتر از این که از این پیام درس گرفته و دیگران را نیز با خود و حس‌تان شریک سازید؟
با توجه به تنوع گل در فصل بهار، ساده‌ترین روش برای بهتر شدن روابط کاری، هدیه دادن گل به مشتریان و شرکای تجاری‌تان است تا آن‌ها را نیز از این شگفتی آگاه کرده و تاثیر درستی روی ذهن‌شان داشته باشید. ارسال گل به همکاران تجاری خود مزایای بسیاری دارد که در این مقاله به بخشی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

از آنجایی که فرستادن گل به عنوان هدیه‌ای تجاری کاملا موثر و با ارزش است، می‌تواند روش تبلیغاتی بسیار سودآوری نیز باشد. ممکن است برخی افراد در اثربخشی این شیوه از تبلیغات تردید داشته باشند، اما اگر در جست و جوی شیوه‌ای برای افزایش انگیزش کارکنان مجموعه‌تان، یا درصدد تحکیم پایه‌های کسب و کار خود هستید، یا اگر قصد دارید محبوبیت و مقبولیت نام تجاری‌تان را بیشتر و بهتر کنید، بهره‌گیری از گل، مناسب‌ترین پاسخ به خواسته‌های شما می‌باشد. این راه ورود به دنیای جدیدی از ارتباطات است.

شما به راحتی می‌توانید با ارسال یک دسته گل کوچک، یا یک تاج گل زیبا متشکل از گل‌های بهاری، یا حتی یک سبد گل رز چشم نواز به کارکنان، همکاران، شرکای تجاری و مشتریان خود، روابط تجاری بهتری را رقم بزنید.

در میان گل‌های متنوع بهاری، 4 گل از محبوبیت بیشتری برخوردارند که با هدیه دادن آن‌ها روابط کاری خود را اثربخش‌تر می‌کنید. حتی با یک گلدان کوچک هم می‌توانید همان اثر برای توسعه روابط را منتقل می‌کند.
1.گل لاله:
قدمت گل لاله به آسیای مرکزی، از کوه‌های هندوکش تا استپ‌های قزاقستان باز می‌گردد که بعدتر و در قرن 16 به اروپا نیز برده شد و در میان اروپاییان هم محبوبیت چشمگیری پیدا کرد. این گل که حدود 150 گونه مختلف دارد، در فصل بهار شروع به خودنمایی می‌کند. لاله که از گل‌های محبوب این فصل می‌باشد دارای رنگ‌های متنوعی است و هر رنگ آن معنای متفاوتی را انتقال می‌دهد. 
همین تمایز در گل لاله می‌تواند انتخاب‌های شما را برای یک هدیه و ارتقا اثربخشی روابط کاری بسیار بالا ببرد. به عنوان مثال شما می‌توانید به جهت تشویق و تقویت تیم خود از لاله زرد که نماد شادمانی است استفاده کنید. یا برای طلب بخشش از رئیس یا شریک تجاری خود از لاله‌ سفید که نشانگر بخشندگی است، بهره ببرید. از دیگر سو برای مشتریان وفادار یا همکارانی که به آن‌ها اعتماد عمیقی دارید انتخاب لاله صورتی بهترین گزینه است زیرا معنی وفاداری و احترام شما را منتقل خواهد کرد. 

این شاهزاده گل‌های ایرانی که در فصل بهار تمام دشت‌های ایران را در بر می‌گیرد، می‌تواند هدیه‌ای بی‌نظیر برای آن‌هایی باشد که در عین احترام دوست دارید تا شادی و لبخند را در چهره‌شان ببینید. 

2. پامچال:
گل پامچال
، گیاهی گلدار از جنس Primula و خانواده Primulaceae است که با چیزی در حدود 490 الی 600 گونه، در فصل بهار می‌روید. این گل زیبا بیشتر در نیمکره شمالی در مناطق خنک یا کوهستانی وجود دارد.  بیشتر گونه‌ها 25 تا 50 سانتی‌متر رشد می‌کنند. این گیاهان ظریف به سرما مقاوم‌اند و به عنوان گیاه آپارتمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. نام زیبای پامچال برای ما نویدبخش بهار، فصل سر زندگی و تلاش است. گلی زیبا که پیام نوروز را سر می‌دهد و به گل نوروز معروف است. همین انرژی و شور و حال پامچال محکم‌ترین دلیل برای هدیه دادنش به مشتریان یا همکاران‌تان است.

شما با اهدای یک سبد گل یا گلدان پامچال به مشتریان پنجره جدیدی به روی روابط کاری باز می‌کنید و به آن‌ها نوید روابط جدیدی را می‌دهید. همچنین از آن‌جایی که این دلبر بهاری از تنوع رنگی و گونه‌ای بالایی برخوردار است، می‌توانید انواع مختلف آن را با توجه به جنسیت و سن اعضای شرکت خود یا حتی مشتریان، انتخاب کنید و هدیه دهید تا مخاطب شما مفهوم واقعی شادی و نشاط را درک کند. این هدیه می‌تواند باعث کاهش استرس و خلاقیت کارکنان شما باشد. 

3. سینره:

گیاه سینره یا Cineraria بومی مناطق گرمسیری آسیا و جنوب آفریقا است. این گیاه سبز و زیبا از اواخر زمستان تا اوایل بهار شروع به گل دادن می‌کند و به همین دلیل جزو گیاهان آپارتمانی بسیار محبوب در روزهای نزیک به پایان سال است. گل سینره در کشور ما به عنوان گل نوروزی شهرت یافته و با تنوع بالا در رنگ‌هایی چون آبی، قرمز، صورتی، بنفش و سفید پرورش داده می‌شود. یکی از خصوصیات بارز آن‌ها روشنی و طراوتی است که با خود به خانه می‌آورند. زمانی که شما زمان و تلاش کافی ندارید تا برای مشتریان وفادار خود هدیه‌ای تهیه کنید، بهترین راه حل خرید یک گلدان سینره است. این خصلت آرامش و تازگی بهترین راه برای ارسال یک هدیه منحصر به فرد در فصل بهار است تا به مشتریان وفادار و ارزشمند خود، ارزششان را گوشزد نمائید

4.سیکلامن:

گیاه سیکلامن  با نام علمی Cyclamen persicum از خانواده Primulaceae  است و زادگاه اصلی آن مناطق بومی اروپا، مدیترانه و ایران می‌باشد. این تنوع باعث شده تا هر نقطه سیکلامن خاص خود را داشته باشد. باید بدانید که این گیاه، یک گیاه ملی و ارزشمند ایرانی است که در جنگل‌های شمال ایران، از چالوس تا گلستان و لاهیجان دیده می‌شود. این گیاه منحصر به فرد در کشورمان بیشتر به شکل زمستانه و بهاره رشد می‌کند. در این روش برگ‌های گیاه در پاییز جوانه می‌زنند و در بهار به گلدهی و رشد رسیده و تابستان را به استراحت می‌پردازند. از آنجایی که سیکلامن یکی از ماندگارترین گل‌هایی است که در بهار گل می‌دهد و با محیط بسته مشکلی ندارد، یکی از بهترین گزینه‌ها برای گل آپارتمانی است.  چون این گیاه زیبا در تمام مراحل رشد تا گلدهی احتیاج به مراقبت ویژه دارد، می‌تواند بهترین گزینه برای تحکیم راوبط با رقبا و همکاران دیگر باشد. چرا که شما به خوبی به آن‌ها ثابت می‌کنید همیشه حواستان به حضورشان هست و با احترام و دوستی به فکر رونق کار خود هستید. همین برخورد شما می‌تواند بر شرکای کار‌ی‌تان تاثیر بسیار خوبی گذاشته و روابط‌تان را بهتر و سازنده‌تر کند. 

خرید یک گلدان سیکلامن باعث آزاد شدن انرژی مثبت شده و فضای آرام و دلپذیر را در خانه ایجاد می‌کند.

 

اهدای گل به همکاران تجاری و مشتریان، یک روش بسیار کاربردی برای حفظ روابط کاری است. گل‌ها با تنوع بالا و هزینه کم می‌توانند تبدیل به هدیه‌ای خاص در بین صاحبان مشاغل باشند. اهدای یک سبد گل زیبا تاثیر چشم گیری بر روابط کاری و میزان فروش می‌گذارد. این روش باعث جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان وفادار به کسب و کار می‌شود. همه صاحبان کسب و کار به خوبی می‌دانند که هزینه جذب مشتریان جدید چند برابر حفظ مشتریان فعلی است، بنابراین حفظ روابط با مشتریان فعلی برای آینده شرکت بسیار به صرفه‌تر است. بنابراین شما می‌توانید از طریق ارتباط و تماس مداوم با این مشتریان روابط خود را حفظ نموده و با ارسال یک دسته گل یا سبد گل در مناسبت‌های مختلف، یا به بهانه‌های مختلف، روابط را افزایش دهید. 

نیازی نیست برای خرید گل زمان زیادی صرف کنید و گل‌ها را حضوری خریداری و ارسال کنید، کافی است با چند کلیک و متناسب با کسب و کار و مشتریان خود، انتخاب‌تان را از گلیتال به شکل آنلاین انجام دهید. 
 

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.