فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | با خرید گل برای شرکت خود، بازدهی کارکنان را افزایش دهید

با خرید گل برای شرکت خود، بازدهی کارکنان را افزایش دهید

در اصول تجارت، مطالعات نشان می‌دهد که تنها سه ثانیه طول می‌کشد تا کسی یک برداشت منفی ثبت کند و تصمیم بگیرد. چرا که افراد در ملاقات با دیگران، ناخودآگاه به دنبال نشانه‌های غیرکلامی مانند زبان بدن یا آراستگی محیط هستند تا بتوانند کیفیت فردی را که ملاقات می‌کنند، تعیین کنند. بدیهی‌است که هنگامی که یک برداشت نامطلوب انجام گیرد، مشتری یا کارمند احتمالی شما می‌تواند بدون هیچگونه تعهدی از شرکت خارج شود. همانطور که می‌دانید یک شرکت تنها متعلق به مراجعه‌کنندگان آن نیست، بلکه کارمندان شما نیز بیشتر زمان خود را در آن صرف می‌کنند.

تحقیقات نشان می‌دهد که فرد هنگام صبح وقتی به گل‌ها نگاه می‌کند احساس شادی و انرژی بیشتری خواهد داشت. علاوه بر این، علم ثابت کرده است که گل‌ها توانایی کاهش منفی‌گرایی، افسردگی و اضطراب را دارند و در عین حال عملکرد شناختی را بهبود می‌بخشند. در یک محیط اداری، این مزایا می‌تواند به تفکر نوآورانه تر و قابلیت بهتر حل مسئله تبدیل شود. در پایان، این شما و شرکت‌تان هستید که از افزایش سطح شادی کارکنان خود سود خواهید برد. یکی دیگر از مزیت‌های حضور گل در شرکت می‌تواند تاثیر آن بر استخدام افراد باشد. یک دفتر به هم ریخته و نامرتب می‌تواند مانع از تعهد یک استعداد جدید به شرکت شما شود. چرا که افراد هنگام درخواست کار، محیط دفتر را در نظر می‌گیرند و بیشتر تمایل دارند که فضای کاری راحت‌تری را به جای یک محیط خشک و بسته، انتخاب کنند.

دفتر کار جایی است که روز کارمند در آن شروع می‌شود. به عنوان یک مدیر، وظیفه شما این است که مطمئن شوید که این محیط خوشایند و الهام بخش باشد. پس انتخاب یک گلدان مناسب برای شرکت، تفاوت شگرفی ایجاد کرده و فضای مثبت‌تری به محیط کسب و کار شما می‌دهد. همچنین باعث ایجاد هیجان در کارکنان‌تان برای حضور هر روزه سر کار خواهد شد. همه این مزایا را بدون هزینه بسیاری به دست خواهید آورد، پس منتظر چه هستید؟ گل‌هایی را انتخاب کنید که شخصیت شما را به عنوان یک مدیر موفق منتقل کند و دفتر شما را زنده کند!

گل‌های شرکتی در کدام بخش‌ها استفاده می‌شوند؟

گل‌های تازه بیشتر در قسمت‌های پذیرش، اتاق‌های جلسات و فضاهای کاری جمعی استفاده می‌شود اما خیلی از ادارات و شرکت‌ها برای بالا بردن راندمان کاری گل‌های تازه را برای محیط‌های مختلف مثلا روی میز کارمندان سفارش می‌دهند تا بتوانند بهترین بازدهی را به همراه داشته باشند. قرار دادن گل‌های بزرگ و پررنگ می‌تواند به بقیه نشان دهد که به اندازه کافی به تجربه بازدیدکنندگان اهمیت می‌دهید و به دنبال تأثیر خوب برای آن‌ها هستید. گل‌ها همچنین تضاد طراوت‌آمیزی با محیط کسب‌ و کار یکنواخت ایجاد می‌کنند و چندین مطالعه نشان داده‌ که شرکت‌هایی که لابی خود را با چیدمانی از گل تزئین می‌کنند، در رسیدگی به امور تجاری، توانایی بیشتری دارند.

چگونه گل‌های سفارشی را شخصی‌سازی کنیم؟
 

یکی از مزیت‌های فروش آنلاین گل این است که شما می‌توانید هر هفته یک سبد گل یا تاج گل تازه و جدید سفارش بدهید، اما اگر حفظ یکپارچگی برندتان برایتان اهمیت بیشتری از تنوع دارد می‌توانید گل‌هایی با رنگ شاخص در لوگو شرکت‌تان سفارش دهید تا در نقاط مختلف  قرار بگیرند و حس نظم را منتقل کنند. مطمئن باشید که مشتریان شما هم متوجه این دقت نظر خواهند شد. همچنین می‌توانید با اشتراک گل طی یک دوره مشخص گل‌های مورد نظر خود را در محل خاصی تحویل بگیرید و دیگر نگران پژمرده شدن یا صرف وقت و هزینه برای تهیه گل نباشید.

چه نوع گل‌هایی برای شرکت‌ها مناسب‌ترند؟

گل‌های مناسب برای شرکت‌ها، آن‌هایی هستند که دوام بیشتری دارند. گل‌های ظریف‌تر و لطیف‌تر اغلب با عطرهای بیشتری فضا را پر می‌کنند و انتخاب مناسبی برای شرکت‌ها نیستند. درست است که رز و ارکیده‌ تا چه اندازه جذاب‌اند، اما توجه داشته باشید بسیار مهم است که گل مورد نظر در طول یک هفته به تدریج شروع باز شدن کنند و روز دوم بلافاصله پژمرده نشود چرا که نیمی از زیبایی گل‌ها به باز شدن تدریجی و جلوه گری آن‌ها است. پس هنگام خرید آنلاین گل از بازار گل اینترنتی به این توجه کنید که هرکدام از گل‌ها چه مقدار دوام دارند.

 

اگر با وجود حجم بالای کاری وقت و حوصله رفتن به گل‌فروشی و انتخاب گل را ندارید ، با خرید آنلاین گل‌های تازه برای شرکت خود در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. مطمئن باشید که با خرید گل علاوه بر ایجاد نگرش مثبت و تعادل در میان پرسنل، به آن‌ها اهمیت نگهداری گل و گیاه در محل کار را یادآوری می‌‌کنید. همچنین بر اساس نوع کسب و کارتان و سلیقه کارکنان گل‌های مناسب را انتخاب کنید، چرا که با این همه تنوع در دنیای گل و گیاه گزینه‌های بسیاری پیش رویتان قرار دارد. گیتال به شما این امکان را می‌دهد که با توجه به فضای کاری خود گل‌های مناسب را مشاهده و بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.