فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اشتراک گل چیست؟

اشتراک گل چیست؟

امروزه تحقیقات زیادی انجام گرفته که در آن به تأثیرات مستقیم گیاهان خانگی بر سلامت روانی افراد در جامعه صحه می‌گذارد. پژوهشگران دانشگاه نیوجرسی آمریکا نشان داده‌اند که «ارتباط با طبیعت و لذت بردن از  آن راهی ساده اما مهم برای کسب آرامش روح و روان آدمی است که در این بین کاشتن گل و گیاه یا دریافت هدایایی مانند گل می‌تواند بیش از هر چیز شادی و طراوت را به انسان هدیه دهد»

این پژوهش‌ها همچنین به این نکته اشاره دارند که خرید و کاشت گیاه، هدیه دادن و حتی نگاه کردن به گل باعث ایجاد و تقویت احساس شادی، آرامش و تازگی، امید و باارزش بودن می‌شود. همچنین بد نیست بدانید افرادی که در محیط اطرافشان گل و گیاه وجود دارد، ۲ تا ۴ برابر دیگران آرام، مهربان، خرسند و دارای اعتماد به نفس بالاتری هستند.

از دیگر سو پروفسور ویلفرد جونز، روانشناس معتقد است که فرد با تماشا کردن به گل و لذت بردن از طراوت آن، رنگ و عطر آن می‌تواند حالت روانی نامتعادل خود را تغییر داده به حالت طبیعی بازگرداند.

همچنین مطالعه‌ای در دانشگاه هاروارد نشان داده است که وجود گل در محیط می‌تواند باعث کاهش انرژی منفی و کاهش افسردگی و اضطراب شود و در عین حال در افزایش میزان شادی در انسان‌ها نقش بسزایی داشته باشد. این تحقیقات آنچنان قانع کننده بودند که انجمن گل فروشان آمریکا یک صفحه اختصاصی در خصوص فواید روانی گل آوردن به خانه و وجود گل در محیط کار اختصاص داده است .

گل‌ها با روش‌های گوناگونی چون رنگ شگفت‌انگیزشان، عطر و بوی دلنشین و شکل خارق‌العاده‌شان هورمون‌های دوپامین، سروتونین، و اکسی توسین آزاد می‌کنند و این باعث می‌شود مخاطب آن حس مثبت و آرامش عمیقی را احساس کند.

در این راستا فروشگاه اینترنتی گلیتال همگام با به روزترین فروشگاه‌های اینترنتی گل و گیاه در جهان، در نظر دارد برای سادگی و بهرمندی از مزایای روانی و فیزیولوژیکی گل‌ها در خانه‌ها ،محیط کار، رستوران‌ها، هتل‌ها، ادارات و... خدمت جدیدی به مشتریان خود عرضه کند .

این خدمت گلیتال تحت عنوان «گل‌های اشتراکی» در اختیار شما قرار خواهد گرفت، در نظر دارد بنا به سلیقه‌ی کلیه مخاطبانش با جدول زمان‌بندی که شما در صفحه  گل های اشتراکی مشخص می‌کنید، گل مورد نظر را برای‌تان در همان زمان و ساعت مقرر ارسال کند.

این سرویس این امکان را برای شما مهیا خواهد کرد که:

  • می‌توانید در زمان مشخصی که تعیین کرده‌اید برای عزیزان خود یک دسته گل کنید
  • دوست دارید هر هفته ورودی هتل، لابی‌ها واتاق‌های آن با دسته گل تزئین کنید
  • تمایل دارید میز کار و شرکت شما در مناسب‌های تعیین شده با گل تزئین شود
  • می‌خواهید میزهای رستوران شما هر هفته گل‌هایش تعویض شود

و هر جدول زمانی که شما تمایل دارید دسته گلی به آنجا ارسال شود.

«گلیتال» این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا با اشتراک در این بخش  شادی را برای خود و مخاطبانتان با کمترین دردسر هدیه کنید.

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.