فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گل مناسب متولدین مهر

گل مناسب متولدین مهر

بهترین انتخاب

حتما برای شما هم پیش آمده که ندانید برای عزیزان خود در روز تولدشان چه هدیه‌ای بخرید و یا کادوی تولد مناسب برای مردان و زنان را ندانید. در این مقاله که خاصه برای متولدین مهرماه، اولین ماه پادشاه فصل‌ها نوشته شده است این سوال شما برطرف خواهد شد. همانطور که می‌دانید هدیه دادن عملی است که ذاتا برای طرف مقابل حس شادی و محبت را به همراه خواهد داشت. از دیگر سو دانشمندان به تازگی اثبات کرده‌اند که واکنش هر انسانی در مقابل گل، قطعا لبخند و شادی خواهد بود.

خصوصیات متولدین مهر

متولدین مهرماه افرادی بسیار صلح جو، آرام و متین و کنجکاو و جستجوگر هستند. یک مهرماهی با توجه به طبع ملایم و مهربانش انتظار چنین رفتاری با خود را نیز دارد. به همین دلیل است که به راحتی به افراد اعتماد می‌کنند. این خصیصه همچنین باعث شده که از او فردی عاشق اصالت به تصویر کشیده شود. کسی که به آسانی دل نمی‌دهد اما اگر همراه او باشید عشق پر شور و حرارتی را به شما هدیه می‌کند. چون خود متولد مهرماه دارای پشتکار فراوان است، پس شما نیز باید با صبوری خود را به او نزدیک کنید و دوستش داشته باشید. در میان گل‌های طبیعت تمامی این خصوصیات به گل جعفری نسبت داده می‌شود و از این رو جعفری، این بومی آمریکای شمالی و جنوبی، گل جادویی این ماه است.

جعفری: گل متولدین مهر

گل جعفری که با نام لاتین Marigold و بیش از 50 گونه شناسایی شده است، به عنوان نماد گرما و حرارت عشقی بی پایان ‌معرفی می‌شود و درست به همین دلایل است که این گل ظریف و خاص تنها گلی بوده که پیام عشق را بی‌کم و کاست در گوش مخاطب شما زمزمه ‌می‌کند چرا که متولدین این ماه خواهان عشق پرشور و گرم هستند.

این گل زیبا ظاهری شبیه به خورشید تابان و زیبای پاییزی دارد. گلی که نامش را از چهره‌ی زرگون خود وام گرفته است. گل جعفری پس از غروب خورشید از درون غنچه سر بر ‌می‌آورد و در غیاب آن بر دشت نور ‌می‌افکند. برخی از مردم باستان گل جعفری را به شیری غرّنده تشبیه ‌می‌کنند و آن را نماد شجاعت ‌می‌دانند. انگلیسی‌ها نیز معتقد بودند که مردان برای خواستگاری از مریم مقدس این گل ارزشمند را به جای سکه طلا به وی تقدیم ‌می‌کردند و همین افسانه آن را به گلی لوکس در اروپا بدل کرده است.

برخی نیز بر این باورند که نگاه کردن مداوم به گل جعفری افراد را مست ‌می‌کند. به پاس همین مستی بی پایان، پرورش گلدان جعفری نیز بسیار رایج است و این گل با عمر بلند خود به گلی مناسب برای آراستن باغچه‌ها و فضاهای سبز در فصل پاییز تبدیل شده است. گل جعفری رنگ براق و خیره کننده‌ای دارد و یادآور جذابیت معشوق است.

از دیگر خصلت‌های این گل زیبا این که خود را با طبیعت پاییزی هم رنگ کرده و در این فصل جایگاه ویژه‌ای در گل آرایی انواع مراسم دارد. در این ماه، گل زیبای جعفری را به مهرماهی‌ها هدیه دهید و قلب آن‌ها را محصور کنید. شما می‌توانید لذت سورپرایز کردن آن‌ها با این گل خاص چندصد برابر کنید

از آنجا که متولدین مهر ماه افرادی خوش سلیقه بوده و به آداب و نزاکت توجه خاصی دارند، هنگام خرید، چه اینترنتی و چه معمولی توجه به شکل و ظاهر دسته گل خود و همچنین نحوه ­ی ارسال آن داشته باشد. فروشگاه اینترنتی گلیتال نه تنها گل‌های تازه دستچین شده از مزارع را برای شما تهیه می‌کند، بلکه درصورت نیاز کارت تبریک و هماهنگ با دسته گل شما نیز ارسال می­‌شود.

 

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.