فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | سبد گل مناسب تولد

سبد گل مناسب تولد

از میان همه هدایایی که می شود برای روز تولد انتخاب کرد، گل جایگاه ویژه ای دارد که می تواند احساس و پیام شما را به زیباترین حالت به گیرنده ی آن منتقل نماید. حال چه گل را برای یک هدیه ی اصلی و چه برای یک هدیه ی جانبی در نظر بگیرید مهم است که با توجه به شرایطتان، یک سبد گل مناسب تولد انتخاب نمایید.
معنای گل ها
چنانچه بدانید هر گل چه پیامی دارد، راحت تر می توانید انتخاب بهتری را داشته باشید. ما در اینجا به بررسی معنای گل ها می پردازیم:




•    گل رز: رز قرمز نماد عشق بوده و برای هدیه کردن به خانم ها بسیار مناسب می باشد.
•    گل لیلیوم:  نماد خوشبختی و شادی است. 
•    ارکیده: نماد شکوه و بزرگی است. رنگ ارغوانی ارکیده نمادی از عشق و زیبایی است و رنگ صورتی آن نمادی از محبت خالص است.
•    گل ژربرا: نماد شادی و پاکی بوده و برای هدیه ی تولد خانم ها بسیار مناسب می باشد.
•    زنبق: پیام آور تحسین است برای هدیه نمودن به اشخاصی که موفقیت برای آن ها مهم است می باشد. مثل یک مرد موفق یا یک دانشجوی موفق هدیه ی مناسبی است.
•    گل داوودی: این گل نماد دوستی بوده و می توان این گل را به دوستی صمیمی هدیه داد. هدیه کردن آن به یک دوست می تواند به این معنا باشد که آن دوست برای اهداکننده ی گل، دوست فوق العاده ای بوده است. رنگ سفید این گل نمادی از وفاداری به معشوق می باشد. رنگ قرمز داوودی نمادی از عشق، رنگ زرد آن نمادی از عشق یک طرفه می باشد.
•    گل اورینتال: این گل به معنای شادی بوده و برای هدیه کردن به آقایان بسیار مناسب می باشد.
•    گل نرگس: این گل نمادی از آغاز نو و تولدی دوباره است. این گل برای آغاز مجدد یک رابطه ی دوستانه جزء محبوب ترین گل ها به حساب می آید. این گل برای تولد نوزادان هم استفاده می شود و به معنای فرارسیدن بهاری از زندگی کودک است.
•    گل میخک: میخک قرمز البته از نوع پر رنگ آن نمادی از عشق و احساسات عمیق است.
•    گل آفتابگردان: این گل نمادی از وفاداری به معشوق و افتخار به طرف مقابل است. به همین علت این گل می تواند انتخاب مناسبی برای سبد گل مناسب تولد باشد.
•    گل آلاله: گل آلاله رنگ های متنوع و زیادی دارد. مهم ترین پیام این گل شادی است. البته رنگ زرد این گل به معنی شروع دوستی است.

بهترین سبد گل برای تولد

گفتنی است بهترین سبد گل مناسب تولد از لحاظ معنا و پیام، سبد گل لیلیوم، ارکیده، رز قرمز و ژربرا می باشد. نه تنها هر گلی معنای به خصوصی دارد بلکه هر رنگی نیز مفهوم خاص خود را به دنبال دارد. بد نیست بدانید که در فرهنگ ها و کشورهای مختلف هر گل معنی متفاوتی دارد.
علاوه بر این، هر رنگ رز نیز پیام خاص خود را دارد. مثلا رز زرد نماد دوستی، رز سفید نمادی از پاکی و جوانی و گل رز قرمز نمادی از عشق، رز صورتی نمادی از قدردانی کردن، رز بنفش نمادی از جادویی بودن، رز نارنجی نمادی از شور و اشتیاق می باشد.





ایده های انتخاب گل برای روز تولد 
شما می توانید سبد گل مناسب تولد طرف مقالتان را با توجه به شخصیت او انتخاب نمایید. مثلا اگر طرف مقابلتان احساساتی و هیجانی است، گل ژربرا، رز و لیلیوم به خاطر این که جزء گونه های خاص به حساب می آیند انتخاب مناسبی است. اما اگر طرف مقابلتان خونسرد و آرام است گل داوودی، فریزیا و میخک جزء انتخابهای عالی هستند
ایده ی دیگر برای انتخاب سبد گل مناسب تولد این است که گل های سبد گل را با توجه به رنگ مورد علاقه ی طرف مقابلتان تهیه نمایید. ایده ی دیگر در تهیه ی سبد گل مناسب تولد این است که می توانید گل های آن را با توجه به ماه تولد طرف مقابلتان تهیه نمایید. در طالع بینی آورده شده است که برای متولدین هر ماه 1 یا چند گل وجود دارد. گفتنی است این گل ها ویژگی های متولدین هر ماه را بیان می دارد.

سبدگل مناسب برای تولد مادر، همسر و دوست
بهترین سبد گل برای تولد مادر شما، گل رز و ارکیده است. همچنین سبد گلی از گل های لاله می تواند یک انتخاب بسیار عالی باشد. 
بهترین سبد گل برای تولد همسرتان، سبد گل رز قرمز می باشد. چنانچه از رابطه ی شما با همسرتان مدت زیادی نمی گذرد، می توانید گل رز صورتی را انتخاب نمایید. چنانچه قصد دارید ترتیبی نمادین تر بدهید، می توانید از رز طلایی یا زرد استفاده نمایید.
رز  زرد نمادی از دوستی و انتخاب آسوده و امن برای هر پیرنده است. رزهای طلایی نمادی از نشاط و جنب و جوش هستند و هیچ منظور خاص دیگری ندارند.  
هیچ قاعده ی کلی برای هدیه دادن یک سبد گل مناسب برای تولد دوستتان وجود ندارد. مهم این است که شما گل مناسبی را انتخاب کرده و برای تولد دوستتان بفرستید. فقط باید برای این کار گل هایی را در نظر بگیرید که از شما پیام اشتباهی را مخابره نکنند.  
چنانچه دوست شما در یک کشور دیگر زندگی می کند سبد گل مناسب تولد برای او سبد رز قرمز است. 

 


پست شده توسط گلیتال
فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | بهترین مکان نگهداری گلدان در آپارتمان

بهترین مکان نگهداری گلدان در آپارتمان

می دانیم که امروزه در شهرهای بزرگ بیشتر مردم آپارتمان نشین شده اند . و دیگر از آن حیاط های بزرگ با باغچه های پر از گل و درخت و حوض های بزرگ در وسط حیاط و شمعدانی های اطراف حوض خبری نیست . اما این مسئله باعث...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اصول نگهداری گل و گیاه در سفر

اصول نگهداری گل و گیاه در سفر

یکی از مشکلات افرادی که در خانه یا آپارتمانشان گل و گیاه دارند این است که در هنگام سفر چگونه از آن ها نگهداری کنند؟ ما در مقاله ی زیر به بررسی اصول نگهداری گل و گیاه در سفر می پردازیم....

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | خوش بو ترین گل‌های جهان

خوش بو ترین گل‌های جهان

یکی از دلایلی که باعث می شود افراد به سمت خریدن گل بروند، بوی خوش آن است. گل های خوشبوی زیادی وجود دارند که شادی بخش هستند و انرژی زیادی را به شما منتقل می کنند.

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | مناسبترین گل برای کافه

مناسبترین گل برای کافه

در کافه‌ها و رستوران‌ها، مدت زمانی که افراد مشغول غذا خوردن و یا صرف نوشیدنی هستند، زیاد است لذا استفاده از گل‌های طبیعی در این محیط ها مانند گلدان‌های روی میز، در تغییر حال و هوای این...

محبوب ترین محصولات گلیتال