فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | با اهدای گل به شرکت‌های دیگر کسب و کار خود را رونق دهید

با اهدای گل به شرکت‌های دیگر کسب و کار خود را رونق دهید

وقتی در یک اداره شلوغ کار می‌کنید، شاید به سختی بتوانید آنقدر که دوست دارید در آن وقت بگذرانید. چرا که در دنیای امروز کسب و کار، رشد کاری سخت است و آنقدر ذهن افراد را درگیر می‌کند که از کارمندان، شرکا و همکاران خود غافل می‌شوند. در این راه یک هدیه، هرچند کوچک به یکی از شرکای کاری می‌تواند تأثیر بسیار خوبی در روابط شما با آن‌ها داشته باشد. اجباری نیست که هدیه‌ای گران قیمت برای شرکت‌هایی که با شما سر و کار دارند بفرستید؛ بلکه تنها کافیست با خرید آنلاین گل از بازارهای گل اینترنتی به آن‌ها یاد آور شوید که به فکرشان هستید. دلیل این کار واضح است چون گل و گیاه برای سلامت روحی و روانی افراد و آرامش محیط مفید است.

گیاهان می‌تواند به کاهش هورمون استرس کورتیزول کمک کرده و به افراد احساس راحتی بیشتری بدهند، این موضوع موجب حس آرامش شده و افراد را شادتر و پرانرژی‌تر خواهد کرد. همچنین گیاهان با فیلتر و تصویه هوا  موجب کاهش سموم، گرد و غبار، حشرات و آلاینده‌ها می‌شوند، همین موضوع باعث سلامت بیشتر ریه‌ها و افزایش فعالیت مغز خواهد شد. 

با توجه به موارد ذکر شده شده خرید گل می‌تواند یک راهکار مناسب و ارزان برای بالا بردن جایگاه شما در دنیای کسب و کارها باشد، چرا که نشان‌دهنده ارزش‌گذاری شما برای سلامت افراد و احترام به آن‌ها خواهد بود. به این منظور در ادامه به چند مزیت هدیه دادن گل و گیاه در رشد و رونق کسب و کار خواهیم پرداخت:

خرید گل برای کل اعضای یک تیم:
همیشه اهدای یک هدیه ارزشمند به رئیس یا مدیر یک شرکت راهی مرسوم بوده، اما به منظور رونق شرکت خود بهتر است تا گاهی اوقات کل تیم یک مجموعه را مخاطب دریافت این هدایا در نظر بگیرید. به این منظور چند شاخه گل، یا چند سبد گل همراه با برند شما و یک یادداشت زیبا و دلگرم کننده در آستانه سال نو می‌تواند تیم کاری یکی از شرکای تجاری شما را بسیار خوشحال کند و تأثیر نگاه مثبت و خیرخواهانه شما را در کل آن مجموعه افزایش دهد.
خرید گل برای مدیران:
اغلب پیش می‌آید که می‌‌خواهید مناسبت خاصی را به مدیر یک شرکت تبریک بگویید، مناسبت‌هایی مانند تولد، سالگرد افتتاح شرکت و یا حتی یک موفقیت جدید. در چنین موقعیتی اگر یک کارت تبریک برای مدیر شرکتی که با آن به طور مستقیم سر و کار دارید بفرستید ممکن است خیلی ساده و دم دستی باشد و از طرفی یک هدیه گران قیمت هم چاپلوسانه به نظر برسد. بهترین گزینه برای این موقعیت یک گلدان یا تاج گل زیبا به همراه یک یادداشت دوستانه است که هم قیمت مناسبی دارد و هم بسیار مهربانانه و همدلانه به نظر می‌رسد. البته نباید فراموش کنید که بهتر است قبل از آن بدانید چه گلی برای روسا مناسب است.
خرید گل برای مشتریان:
ممکن است در فصل پُر مشتری کسب و کار خود باشید و یک هدیه بتواند یاد آوری کوچکی باشد برای کسانی که قبلاً به شما مراجعه کرده‌اند و حالا به دنبال این هستید که بازهم به شما مراجعه کنند. حتی بالاتر از آن، شاید بخواهید به منظور افزایش وفاداری مشتریان خود هدیه‌ای ارسال کنید. اما از آنجایی که در این مجموعه، افراد زیادی با علایق متفاوت وجود دارند، سر زدن به بازار گل اینترنتی و خرید آنلاین گل می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد. شما با هدیه دادن گل این پیام ضمنی را می‌رسانید که به فکر آرامش و راحتی افراد هستید و آن‌ها می‌توانند در مواقع سخت یا استرس‌زای شغلی روی شما حساب کنند.
خرید گل برای همکاران:
همکاران شما جزء مهمی از پروسه موفقیت و رشد کسب و کار شما هستند. پس بهتر است تا با نشان دادن احترام خود به آن‌ها این حس را به درستی منتقل کنید. اگر در هر کدام از موفقیت‌ها، شادی‌ها و یا غم‌های همکاران و شرکا به هر دلیل نمی‌توانید حضور پیدا کنید، شایسته است تا با فرستادن یک دسته گل و یا تاج گل زیبا مراتب شادی و یا همدردی خودتان و یا حتی گروه‌تان را ابراز کنید. اگر شما هم جای آن‌ها باشید مطمئناً کسانی که در لحظه‌های به یاد ماندنی زندگی با شما شریک می‌شوند را فراموش نخواهید کرد. 

فقط به این توجه داشته باشید گل‌های ارسالی‌تان بیش از اندازه معطر نباشند و همچنین اندازه مناسبی برای دفتر کار کسی که قرار است گل‌ها را دریافت کند داشته باشند. گل هدیه دادن نه تنها یک تبلیغ برای کسب و کار شما به حساب می‌آید بلکه این موضوع که در تاریخ‌های مهم افراد به یاد آن‌ها هستید راهی مطمئن برای تقویت روابط تجاری شما است.

بطور کلی گل و گیاه در محیط کار موجب صمیمیت است و در کنار آن حس طراوت و سرزندگی را به افراد منتقل می‌کند. علاوه بر آن استفاده از گل می‌تواند بهترین بازدهی در کسب و کار شما را داشته باشد. به یاد داشته باشید شما می‌توانید برای مشاهده و بررسی محصولات مختلف به سایت گلیتال سر بزنید و تمام محصولات را با جزئیات بسیار ببینید، بررسی کنید و خریداری کنید تا در اسرع وقت به دستتان برسد.

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

اسماج چیست و چه کاربردی دارد؟

«اسماج» دسته‌ای از گیاهان معطر است که به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند. ترکیب این گیاهان علاوه بر عطر خوشی که پس از سوزاندن در محیط پخش می‌کند، خواص دیگری چون بالا بردن...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

معرفی و نگهداری گیاه کوردلین

گیاه کوردلین که با نام­‌هایی همچون گیاه آتشین و یا کوردلینا نیز شناخته می‌­شود، نوعی گیاه کم توقع، مقاوم و سازگار است که دارای 15 گونه مختلف می‌باشد. کوردلین در زبان یونانی به معنای گیاهی است که ساقه‌­های...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

معرفی و مراقبت گیاه دراسینا کامپکت

دراسینا کامپکت گونه‌ای از گیاهان بسیار مقاوم و کم توقع است که نگهداری از آن برای عموم افراد، حتی کسانی که در زمینه پرورش گیاهان تخصصی ندارند، ساده و بدون دردسر است. زادگاه این گیاه...

فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال | گیاهان سازگار با نور کم

گیاهان سازگار با نور کم

خیلی از گیاهان هستند که به نورمستقیم نیاز ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را داخل خانه به راحتی نگهداری نمایید. چرا که این گیاهان با نور کم سازگاری داشته و رشد می‌کنند.